Pirmadienio horoskopas – kovo 23 d.

2015-03-23, ji24.lt
„Scanpix“ / „Panthermedia“ nuotr. / Dovana
„Scanpix“ / „Panthermedia“ nuotr. / Dovana

Žengiame į naują savaitę ir dieną pasitinkame su pirmadienio horoskopais!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte jūsų apetitas tam, kas malonu, bus didžiulis: būsite azartiški ir noriai rizikuosite, nekreipdami dėmesio į savo materialines galimybes. Dieną ryžtingi karjeros sprendimai leis jums pataisyti situaciją pinigų fronte. Popietę turbūt viena ausimi nugirsite vertingos informacijos, kuri nuo jūsų buvo slepiama.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte namiškiai jums ir padės, ir trukdys, siūlydami pagalbą ar dalindami patarimus, tačiau jiems atsispirti nepajėgsite. Vėliau gauta informacija jums leis pakeisti požiūrį apie kai kuriuos reiškinius. Vakarėjant tiesiog išsilydysite, išgirdę draugų liaupses ir darysite viską, kad dar ką nors panašaus patirtumėte.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte jums susiorientuoti aplinkoje ar įvykių sūkuryje trukdys pokalbių ar paskalų gausa. Įdienojus rasite jus palaikančių asmenų, bet apie tai pasigirti neskubėsite. Be to, turėsite kilnių tikslų ir žinosite keletą racionalių priemonių jiems pasiekti. Viena bėda, kad galite persistengti siekdami tobulybės, o savo plano taip ir neįvykdyti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei šiandien laikysitės principo, kad skubėdami lėtai visur suspėsite – taip ir bus. Judant lėtesniu tempu mažiau klaidų privelsite skaičiuodami savo pinigus, ypač tuos, kuriuos ketinate paskolinti kažkam iš draugų. Jie jums šiandien taps ir žavūs, ir mieli, ir patikimi. Kitiems gali būti aktualu sulaukti įžvalgų iš artimo žmogaus. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Darbe jūsų šiandien reikės labiausiai, o jums, be abejo, darbo ir visko, kas su juo susiję. Dėl to net kiek pervertinsite savo galimybes ar asmeninį žavesį. Gal pravartu būtų dalį savo užduočių deleguoti kolegoms? Ar bent paklausti jų nuomonės? Tai, kuo su kitais pasidalinsite ir ką iš jų noriai priimsite, jums leis patirti bendradarbiavimo ir bendrumo džiaugsmą.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums pakaks ir sveiko optimizmo, ir tvirtumo, padedančio priimti teisingus sprendimus. Juos gerai apgalvosite ir tik tuomet, kai jau matysite galimas pasekmes, įvykdysite. Deja, ne visas pasekmes bus galima iš anksto įžvelgti, tačiau šilti jausmai, kuriuos kažkam puoselėsite, jums leis patikėti, kad viskas linksta šviesiojon pusėn.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savo draugais ar komandos nariais tikėsite, tačiau pelus nuo grūdų atskirti dienos pradžioje bus nelengva. Dienos metu jums pavyks atlikti reikšmingus pokyčius padedant šeimos nariui arba dėl šeimos. Kūrybiškai ir kartu su kitu asmeniu dėliodami savo kasdienių darbų dėlionę, netrukus išvysite įspūdingą vaizdą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Geriausi patarėjai ir pagalbininkai šiandien bus tie, kuriems puoselėjate pačius šilčiausius jausmus. Niekaip neatsispirsite pagundai dar labiau juos pamaloninti ir tokiu būdu save pradžiuginti. Tai kur kas geriau nei siekti įtikti savo vadovybei, kuri šiandien pati nežino, ko iš jūsų ir iš visų kitų nori.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Veiklos nestokosite, o visas užduotis įvykdysite ne tik su įkvėpimu, bet ir kruopščiai, nuosekliai bei atkakliai. Jūsų tikslai sutaps su gautu rezultatu, tačiau nemanykite, kad dėl to jums leista viskas. Vakarop namiškių dėmesys jums ir noras pagelbėti šildys jūsų jausmus ir gerins jūsų veiklos rezultatus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien suksitės rate, kuris bus lyg sukurtas specialiai jums. Ryte pasikliausite partnerių pasiūlymais, vėliau – savo asmenine patirtimi, popietę – tuo, ką išgirsite iš netoliese esančių žmonių. Pasielgsite išmintingai, jei atidžiai pasiklausysite, ką kalba žmonės ir tai pritaikysite savo kūrybiniams sumanymams įgyvendinti ar kažkam sukurti šventę. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Rinksitės ramesnes vietas, kur mažiau svetimų žvilgsnių, o jei būsite priversti būti viešumoj, jausitės lyg trumpam iš saugaus vandenyno jus kas būtų išmetęs į krantą. Ryte kiti asmenys jums žadės daugiau nei duos, dieną priimdami sprendimus kliausitės asmenine savo patirtimi, o vakarop rasite priežasčių ką nors gražaus atlikti ar nupirkti dėl savo namų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Leiskite sau būti savimi ir didžioji dalis žmonių, kuriuos šiandien sutiksite, dėl to jus gerbs. Pokalbių ir susitikimų bus pakankamai, o jie šiek tiek trikdys įprastą jūsų ryto ritmą. Vėliau suprasite, kad jums reikalinga komandos pagalba ir galiausiai – jūsų gebėjimas įkvėpti jos narius ir visus, kurie siekia bendro tikslo.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?