2015-03-24, „Šilokarčemos“ informacija
Mažieji šilutiškiai dziudo atstovai, apgynę čempiono vardą Kėdainiuose.
Šilutės dziudo atstovai kovo mėnesį buvo išvykę ne tik į Lietuvos miestus, bet ir užsienį, iš kur tradiciškai parsivežė ne vieną apdovanojimą.

Mažieji dziudo atstovai Latvijoje apgynė čempionų vardą

Kovo 14 dieną Rygoje vyko Latvijos U-16 dziudo čempionatas, kuriame Edvardas Sagalec, svorio kat. iki 60 kg, iškovojo čempiono vardą, Dominykas Šatkus, svorio kat. iki 66 kg, liko penktas. Sekmadienį, kovo 15 dieną, Šakiuose vyko U-18 ir vaikų tarptautinis dziudo turnyras. Mažųjų grupėje geriausiai sekėsi Mantui Sungailai, kuris savo svorio kategorijoje iškovojo čempiono vardą, ir Emiliui Staniui svorio kategorijoje iki 30 kilogramų atkaklioje kovoje įveikusiam Elektrėnų dziudoistą ir iškovojusiam trečią vietą. U-18 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 66 kg, antrą vietą, nusileidęs kauniečiui M. Gužauskui, užėmė E. Sagalec.

Tarptautinis vaikų dziudo turnyras  Kėdainiuose

Kovo 21 dieną Kėdainių arenoje vyko tarptautinis vaikų dziudo turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai, gimę 2004 m. ir jaunesni. Šilutės dziudo klubą atstovavo 14 sportininkų. Svorio kategorijoje iki 25 kg gerai pasirodė Domas Plikšnys, kuris nusileido tik šios svorio kategorijos čempionui iš Vilniaus. Svorio kategorijoje iki 30 kg trečią vietą iškovojo E. Stanys, penktas šioje svorio kategorijoje liko Arnas Naujokas. Svorio kategorijoje iki 38 kg antrą vietą užėmė Augustinas Goberis. Apsoliučioje svorio kategorijoje trečią vietą iškovojo Mantas Sungaila. Visi prizininkai apdovanoti medaliais ir turnyro rėmėjų atminimo dovanomis.