Šilutiškė Gabrielė Paleckytė – Lietuvos aštuoniolikmečių dziudo čempionė

2023-04-20, Ant pakylos šalies U-18 dziudo čempionė Gabrielė Paleckytė.

Šilutės sporto mokyklos ir dziudo klubo „KUMIKATA“ treneris Rimvydas Lukošius patenkintas: jo auklėtinė Gabrielė Paleckytė Prienų sporto arenoje iškovojo Lietuvos U-18 čempionės titulą.

Įdėta labai daug triūso, pastangų, kol pelnytas čempionės vardas. Lietuvos aštuoniolikmečių dziudo čempionatas Prienų sporto komplekse vyko balandžio 7 dieną. Šilutės sporto mokyklos atstovų – 4. G. Paleckytė (svorio kategorija iki 57 kg) ant tatamio kovojo pergalingai: laimėjo visas tris kovas ir pelnė čempionės titulą. Džiaugsmas sportininkei, jos tėvams, treneriui, sporto mokyklai, klubui. Tuo pačiu G. Paleckytė įsirašė į Lietuvos dziudo šlovingą istoriją. Reikia manyti, pradėtas žygis į sporto aukštumas bus tęsiamas, tačiau lengviau nebus, nes visos varžovės sieks kuo garbingiau susirungti su čempione.

Kiekvienų varžybų sėkmė permaininga. Šį kartą Prienuose šilutiškiams Domui, Justui ir Martynui po pralaimėtų kovų teko pasitraukti iš čempionato. Įsimenamos ne tik pergalės, bet ir pralaimėjimai, nes kiekvienos varžybos prideda sportinės patirties ir tampa mokykla.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!