Ilgalaikė automobilio nuoma bei jos privalumai

2023-04-26

Šiomis dienomis išsinuomoti transporto priemonę galima praktiškai neribotam laikui. Aišku, daugelis šia paslauga naudojasi tik tuomet, kai prireikia automobilio dienai, kelioms ar netgi dar trumpesniam laikui. Tačiau paskutiniu metu vis dažniau žmonės sėkmingai jais keliauja ir mėnesiais ar netgi dar ilgiau. Kadangi kuo ilgesnis nuomos laikotarpis, tuo atitinkamai paros įkainis bus mažesnis. Taigi, ilgalaikėje perspektyvoje toks variantas bus ekonomiškai naudingesnis, ypač, jeigu pastoviai reikia automobilio. Be to, jį išsinuomojus niekuo papildomai rūpintis nereikia, net jeigu tektų susidurti su kažkokiais gedimais. Nors tokie atvejai tikrai nėra dažni. Kadangi galima rinktis iš pakankamai naujų transporto priemonių parko.

O gal geriau nuosavas automobilis?

Tai jau kiekvieno asmeninis pasirinkimas, kadangi ir kriterijai ieškant atsakymo į šį klausimą gali būti labai skirtingi. Ilgalaikė automobilio nuoma suteikia galimybę turėti transporto priemonę be didesnių investicijų. Juk už mėnesinę jo nuomos kainą vargu ar pavyktų įsigyti net ir paprasčiausią automobilį. O dažnu atveju ir už metinę kainą nelabai pavyktų rasti kažkokių gerų variantų. Aišku, ilgalaikėje perspektyvoje nuosava transporto priemonė gal ir būtų ekonomiškesnis variantas. Tačiau nereikia pamiršti, jog tuomet prie jos kainos reikėtų pridėti ir visas eigoje pasitaikančias eksploatacines išlaidas. Ir kuo automobilis senesnis, tuo atitinkamai jos gali būti didesnės. Vien dėl to daugelis žmonių teikia prioritetą nuomai.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį ieškant geriausio varianto?

Pirmiausia reikėtų labai aiškiai įsivardinti, kokio varianto jums reikia ir kokie yra pagrindiniai pasirinkimo kriterijai. Kitaip tariant, kuris aspektas bus pats svarbiausiai ir kodėl reikalinga ilgalaikė automobilio nuoma. Jeigu tai galimybė važinėti nauja transporto priemone ir prabėgus kuriam laikui ją pakeisti dar naujesne, tuomet ir pasirinkimo variantas bus vienoks. Jeigu planuojate daug keliauti įvairiais keliais bei leisti laiką gamtoje, tuomet reikės ir atitinkamo automobilio. Bet ne mažiau svarbios yra ir visos kitos sąlygos bei su jomis susiję niuansai. Todėl renkantis į juos pasigilinti reikėtų ne ką mažiau.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?