Iškovojo sidabro medalį ir pasisėmė tarptautinės patirties

2023-04-27
Tarptautinio turnyro Jonavoje antros vietos laimėtojas Juozas Leškys.
Jonavoje balandžio 15 dieną vykusiame tarptautiniame „BUDOKA“ klubo dziudo turnyre tarp šilutiškių geriausiai pasirodė Juozas Leškys (treneris Rimvydas Lukošius) – prasiveržė į finalą ir iškovojo sidabro medalį. Kelionę į Jonavą parėmė jaunųjų sportininkų tėveliai.

Jonavoje kovojo daugiau nei 800 sportininkų. Atvyko Latvijos, Lenkijos, Estijos, Sakartvelo, Anglijos dziudoistai, taip pat lietuvių iš įvairių miestų. Šilutės sporto mokyklos ir klubo „KUMIKATA“ atstovų irgi nemažai – 12. Šilutiškis Juozas Leškys (svorio kategorija iki 42 kg) vienintelis iš mūsiškių kovojo finale su Latvijos atstovu. Nugalėjo pastarasis. J. Leškys užėmė antrą vietą.

Kovas dėl bronzos medalių, deja, pralaimėjo Ignas Klimanskis ir Kajus Juknius. Jie liko penkti.

Bet tuo viskas nesibaigė. Kitą dieną (balandžio 16-ąją) surengta mokomoji treniruočių stovykla. Sportininkai gavo progą pakovoti su kitų šalių atstovais ir pasisemti didelės patirties, kuri tikrai jiems pravers ateityje. O pastaroji čia pat: balandžio 29 dieną Šilutėje, Vydūno gimnazijos sporto salėje, vyks tarptautinis turnyras. Žiūrovams bus kas pamatyti.