Kintuose: nauji treniruokliai – naujos pramogos

2015-03-24, Gerda BELOKOPYTOVA
Naujus treniruoklius kintiškiai pamėgo. Tai puikus laiko praleidimo būdas. Juk sportas – tai sveikata.
Naujus treniruoklius kintiškiai pamėgo. Tai puikus laiko praleidimo būdas. Juk sportas – tai sveikata.

Kintiškiai – ir suaugusieji, ir vaikai – džiaugiasi naujuoju šeimos skvereliu, kur linksmai praleisti laiką galima ir žiemą, ir vasarą. Dar prieš didžiąsias metų šventes įrengti naujutėlaičiai lauko treniruokliai išbandyti ir puikiai įvertinti gyventojų, o kasdien ten zuja mažieji seniūnijos gyventojai.

Spalio 14 dienos „Šilokarčemos“ laikraščio numeryje rašėme apie tai, kaip Kintų miestelio centre, šalia daugiafunkcio centro įrengtas poilsio ir sveikatingumo kompleksas. Tuokart kalbintas Kintų seniūnas Antanas Kližentis pasakojo, kad idėja buvo tokia – jog žmonės galėtų planuoti savo užimtumą aktyvinant sveikatą ir propaguojant sportą, ne tik žaisti krepšinį ar tinklinį.

Šio projekto įgyvendinimui skirta kiek daugiau nei  22 tūkst. Lt. Už šiuos pinigus įsigyti lauko  treniruokliai įvairioms kūno sritims treniruoti bei kad būtų tinkami įvairaus amžiaus žmonėms. Džiugu ir tai, kad su lauko treniruokliais galima dirbti be kokiomis oro sąlygomis – netgi spaudžiant šaltukui. Taip pat įrengta vaikų žaidimo aikštelė vaikams, kur yra sūpynės, čiuožykla, smėlio dėžė. „Nepylėme tik smėlio, nes buvo ruduo“, - sakė seniūnas.

A. Kližentis įvardijo ir vieną problemą su kuria susiduriama šiuo metu. „Niekaip nesusitariame su Šilumos tinklais. Jie samdo įmones, kurie tas malkas atveža nakčia ir mums išmauroja skverelio teritoriją, pievelę. Vieni tvarko, kiti – gadina. Bet kokiu atveju reikia šią problemą išspręsti ir atskirti poilsio zoną, kad daugiau joje nebevažinėtų sunkiasvorė technika“, - kalbėjo seniūnas. 

Anot A. Kliženčio, pavasarį planuojam padaryti šiaurietiško ėjimo pamokas norintiesiems. „Kai kurie gyventojai bando vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis, bet planuojame apie tokias pamokas. Dabar, kai atsirado naujas 3 kilometrų takas, tai puiki vieta sveikai pasivaikščioti“, - kalbėjo seniūnas.

 


Foto galerija

Naujus treniruoklius kintiškiai pamėgo. Tai puikus laiko praleidimo būdas. Juk sportas – tai sveikata.Naujajame skverelyje įrengtos ir sūpynės, smėlio dėžė, lipynės.

Straipsnio komentarai

vaidas2015-07-22
Turiu sutikti, kad <a href="http://www.traida.lt/produkto-kategorija/lauko-treniruokliai/" alt="lauko treniruokliai">lauko treniruokliai</a> smarkiai populiarėja. Žmonėms kurie mėgsta sportuoti gryname ore tai yra nepakeičiami pagalbininkai.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
puiku2015-03-25
Galėtų ir Šilutėje pastatyti, mačiau jau daugelyje miestų, tikrai puiku gryname ore pasimankštinti... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?