Nuspręsta: Juknaičių seniūno pareigas užėmė Alfredas Gaubys

2015-03-25, Gerda BELOKOPYTOVA

Juknaičių seniūnija į naujus, 2015 metus, žengė be seniūno. Tačiau praėjusį antradienį, kovo 17-ąją, Šilutės rajono savivaldybėje įvyko antrasis konkurso Juknaičių seniūno pareigoms užimti etapas. Jį laimėjo juknaitiškis Alfredas Gaubys.

Anot Šilutės r. savivaldybės Komunikacijos skyriaus specialistės Editos Šukytės, antrajame etape varžėsi trys kandidatai, įveikę pirmąjį konkurso etapą. „Šilokarčemai“ pavyko pakalbinti konkurso laimėtoją A. Gaubį, kuris maloniai sutiko atsakyti į keletą jam pateiktų klausimų.

Papasakokite apie save.

- Esu kilęs iš Plungės, tačiau po studijų baigimo gavau paskyrimą į Juknaičius ir čia gyvenu jau 28-erius metus. Baigęs ekonomikos darbo organizavimo studijas tuometėje Lietuvos žemės ūkio akademijoje. Nuo 1985 metų dirbau tarybiniame žemės ūkyje, o 1988-aisiais pradėjau darbuotis Juknaičių tarybiniame ūkyje vyriausiuoju ekonomistu, vėliau iki 1992 metų dirbau buhalteriu. Taip pat turėjau įkūręs savo įmonę, vadovavau kelioms bendrovėms. Dabar jau 5-erius metus dirbu UAB „Šilutės vandenys“ kontrolieriumi.

Esu vedęs, žmona Dangyra dirba Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Šilutės poskyriuje. Dukra Kristina gyvena Šiauliuose, o Monika gyvena ir dirba Šilutėje.

Kodėl nusprendėte dalyvauti konkurse Juknaičių seniūno pareigoms užimti?

- 28-erius metus gyvenu Juknaičiuose ir žinau juknaitiškių problemas. Dalyvauti konkurse paskatino kaimynai ir bendruomenė. Juknaitiškiai sakė, kad gerai žinau seniūnijos situaciją, be to, nenorėjo, kad seniūnu taptų, pavyzdžiui, iš Klaipėdos atvykęs žmogus. Juk jis nežinos tikrosios padėties.

Nors konkursą laimėjote vos prieš kelias dienas, galbūt jau turite numatęs darbų sąrašą, kuriuos norėtumėte pirmiausia atlikti?

- Kol kas dar nesu sudaręs darbų sąrašo. Tačiau galiu pasakyti, kad pirmiausia reikia pabaigti buvusio seniūno Valentino Dylerto pradėtus darbus ir juos užbaigus galvoti apie naujus. Yra numatytas gatvių asfaltavimas ir kiti darbai, tad svarbiausia, kad nenutrūktų jau pradėti sumanymai.

 


Straipsnio komentarai

juozukas2015-04-28
tikiuosi,kad sutvarkys ežeriuka,koks jau yra baisus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Juknaitiškis2015-03-28
IR ateina i JUknaičius badas ir skurdas.
Už ką Juknaičiams tokia bausmė kaip toks seniūnas.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
...2015-03-27
Zynom mes tokius Albynus kurie nieko gero nedaro ir kitam pavydi Komentaras patinka Komentaras nepatinka
albinai2015-03-27
senas ozys Komentaras patinka Komentaras nepatinka
pravaziujantis2015-03-26
Seikinu -Juknaitiskius ,su nauju Seniunu. Mano prasymas- sutvarkykit (grieztai-be septimentu) ,kad automobiliai nebutu palikti ant vejos !!! slykstu kai vairuotojai-gyventojai negerbia savo aplinkos. Esu mates,kad net EMIGRANTAS -tiesiog minivena pastate po medziais prie keliabucio (nr, uzsienietiski) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
albina2015-03-26
Pasiziurek is sono i save koks pats esi Komentaras patinka Komentaras nepatinka
albinas2015-03-25
kombinatorius Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?