Greta Šilutės esantį mišką nusiaubė didžiulis gaisras – degė it parakas

2023-05-10
lrytas.lt nuotr.
lrytas.lt nuotr.
Gausios ugniagesių, miškininkų ir savanorių pajėgos antradienio pavakare skubėjo gesinti greta Šilutės liepsnojusio Rudynų miško. Sausame it parakas miške ugnis plito labai sparčiai.

Iš miško kylančius dūmus vietos gyventojai pastebėjo pavakare. Pranešę ugniagesiams, vietos gyventojai pradėjo ieškoti gaisro židinio.

Tu tarpu gavę pranešimą apie plintančią ugnį ugniagesiai į gaisravietę pasiuntė gausias pajėgas iš Šilutės ir Klaipėdos, į pagalbą atskubėjo ir miškininkai. Vien ugniagesių mašinų buvo šešios.

Pasak liudininkų, sausame it parakas miške ugnis plito labai sparčiai, liepsnų liežuviai jau kilo į kelių metrų aukštį. Tuo tarpu gaisro gesinimą sunkino tai, kad vandens šaltinis buvo tolokai nuo gaisravietės, jį reikėjo vežioti.

Iki vakaro jungtinėmis ugniagesių, miškininkų ir savanorių pajėgomis gaisras buvo lokalizuotas.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

Tomas2023-05-10
Tie patys LRYTAS dalinasi šilokarčemos straipsniais ir nematau čia problemų. Bet va kažkas randa dėl kažko prisikabinėti. Gal tu geriau vaistukų išgerk ir CAPS LOCK išsijunk Komentaras patinka Komentaras nepatinka
TINGINIAI O NE ŽURNALISTAI 2023-05-10
KĄ LRYTAS AR KITA ŽINESKLAIDA SUSIŽINO TAI ŠILOKARČIAMA NUSIRAŠINĖJA , TAI JŲ TOKS DARBAS ŽMONĖMS TEIKS NAUJIENAS , VIENI NUO KITŲ NUSIRAŠINĖT , KAUNO ŽINESKLAIDA DAUGIAU ŽINO NEI ŠILUTĖS ŽURNALISTAI , TAIP GAUNASI , Komentaras patinka Komentaras nepatinka