Švėkšnos centre išaugo Gyvybės medis

2015-03-24, Violeta Astrauskienė, sveksnosnaujienos.lt

Pasak lietuvių kilmės archeologės ir antropologės Marijos Gimbutienės: „Visa, kas gyva – žemės maloningumo įrodymas. Kiekvienas žemės pagimdytas daiktas sklidinas jos suteiktos gyvybės jėgos. Medis, gėlė, akmuo ir žmogus – visa iš žemės. Jie visi kupini žemės duotos jėgos, nors kiekviename gyvame daikte jos yra įvairaus pavidalo“.

Medis labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime. Augame, bręstame ir pasenstame apsupti gamtos, kurioje labiausiai išsiskiria medžių siluetai. Šį gamtos stebuklą žmogus ne tik mato, bet ir stengiasi įvairiose gyvenimo sferose savitai atkurti. Minėdami Žemės dieną, Švėkšnos neįgaliųjų draugijos nariai, vadovaujami pirmininkės Ingritos Riterienės, per keletą valandų intensyvaus darbo, sukūrė ypatingą reginį – Gyvybės medį, kuriuo papuošė miestelio erdvę. 

Neįgaliųjų draugijos kūrybinių dirbtuvių komandai visuomet labai aktuali ekologijos tema, o minėdami Žemės dieną dar kartą stengėsi atkreipti visuomenės dėmesį į ekologiją. Tad neatsitiktinai kūrybai buvo pasirinktos atliekos – stiklo šukės.
Sukurtu traukos objektu bus galima džiaugtis iki pat šv. Velykų.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar norėtumėte čiuožyklos miesto centre?