Prokurorų akiratyje – Pagėgių ir Šilutės savivaldybių tarybų narių išlaidos

2023-05-10

Generalinės prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorai pradėjo tyrimą dėl galimai pažeisto viešojo intereso. Tyrimo metu bus vertinamas Pagėgių ir Šilutės savivaldybių tarybų nariams skirtų išmokų teisėtumas, ar nebuvo padaryta žala, nepažeistos savivaldybių teisės ir teisėti interesai.

Tyrimas pradėtas viešojoje erdvėje pasirodžius informacijai dėl šių savivaldybių tarybų nariams apmokėtų išlaidų, kurios galimai nebuvo susijusios su jų, kaip tarybos narių, veikla.

Teisėsaugai pradėjus kelis ikiteisminius tyrimus dėl galimo viešojo intereso pažeidimo skiriant išmokas savivaldybių tarybų nariams, parlamentinių partijų lyderiai teigia matantys būtinybę keisti dabar galiojančią išmokų tvarką, bet dar nežino kaip.

Siekiant didesnio skaidrumo savivaldybių tarybų nariams skiriant išmokas, prezidentas Gitanas Nausėda ragina savivaldos politikams mokėti fiksuotą atlygį už darbą.

„Neskaičiavau šitų kilometrų. Negalėčiau pasakyti, kad rekordai. Tai yra galbūt čia tokia daugiau, nežinau… reklamos… esmė yra galbūt, kas daro tyrimą“, - sakė LNK Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.


Straipsnio komentarai

€sM€j€Mi€las€MusoM€rioM€las€2023-05-20
"N€skaičiavau... ...tų ...€trų. N€gal€... ...akyti ...ordai. Tai yr... ...au... ...lamos... €sm€ y... ...būt, kas dar... ...mą"?, šakė LNK ŠSM VXXXL an K alyVu disL€xijoj€ € tik mat: (ponapalmėmė freškosulys rekoVLexijū).

Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jo2023-05-10
Anais laikais sakydavo - reikia skirti dideles bulves nuo mažų.
Įdomu, kaip jos dabar rūšiuojamos...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Romas2023-05-10
Gal meras galėtų atsakyti už kokius nuopelnus yra vežiojamas valdišku transportu su vairuotoju iš savo kaimo į darbą ir atgal....šiaip normalūs žmonės į darbą ir atgal važiuoja savo transportu ir už savo pinigus.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka