Tarptautinė šokio diena Vainute

2023-05-12, Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro informacija
Vilijos Eičienės nuotr.
Vilijos Eičienės nuotr.
Balandžio 29-ąją dieną Senųjų kaimo tradicijų kultūros centre vyko tarptautinė šokio diena „Gyvenimas gražesnis, kai tu šoki“. Šventėje susirinko ir dalyvavo kolektyvai iš aplinkinių savivaldybių.

Šventės atidarymą pradėjo Vainuto moterų vokalinis ansamblis „Kosėja“ (vad. L. Balčiauskienė) ir Vainuto gimnazijos mokinės (vad. D. Jogminienė) jungtiniu pasirodymu. Vėliau sekė į šventę sugūžėjusių kolektyvų pasirodymai. Tai Žemaičių Naumiesčio linijinių šokių grupė (vad. R. Stanišauskienė), Vainuto linijinių šokių moterų grupė (vad. D. Jogminienė), Lauksargių moterų šokių kolektyvas „Laukstė“ (vad. N. Matevičienė) ir Šilutės trečiojo amžiaus universiteto ir Visuomenės sveikatos biuro šokių kolektyvas „Aukštumala“ (vad. A. Urbonienė ir J. Kuzmarskienė).

Visi kolektyvai atsivežė po kelis savo paruoštus šokius, kuriais ir sveikino susirinkusius svečius.

Šventę vainikavo atvykusi Naujakurių kaimo kapela „Vėtrungė“ (vad. R. Kairys). Susirinkę žiūrovai linksmai sukosi kapelos vedamai polkutei. Na, o šventės pabaigoje visi kolektyvai ir svečiai persikėlė į lauką sušokti bendro šokio, kuris jungia mus visus. Šokį iš paukščio skrydžio dronu įamžino Orestas Eičas.


Straipsnio komentarai

šilutiškė2023-05-12
Gražu ,kad kaime jaunimas turi užsiėmimus ,džiugina šokiu save ir aplinkinius bei tėvus ir gimines.Sėkmės jaunimui ir jų vadovei ,bei Tėvams. Komentaras patinka Komentaras nepatinka