Šilutėje – dziudo šventė

2023-05-12

Vydūno gimnazijos sporto salėje balandžio 29 dieną surengtame dziudo turnyre kovojo net 184 dalyviai iš Lietuvos miestų bei miestelių. Šilutės sporto mokyklos ir klubo „Kumikata“ (treneris Rimvydas Lukošius) auklėtiniai pelnė 10 apdovanojimų.

Didelis dziudo turnyras į Mažosios Lietuvos sostinę grįžo po 7-erių metų pertraukos. Šilutės atstovų - 25. Visi jauni ir daugelio jų pergalės dar priekyje, nes kai kuriems šios varžybos namuose buvo pirmosios. Jų amžiaus grupės: U-11, U-13, U-15. Kovos vyko ant trijų naujų tatamių, švytinčių geltona ir oranžine spalva. Inventorių naujoms dziudo patalpoms sporto komplekse Rusnės gatvėje įsigijo sporto mokykla. Turnyrui dovanų paruošė sporto prekių parduotuvė „Sporto fėja“ – kiekvienai amžiaus grupei įsteigė po tris prizus. , kurie buvo išdalinti per apdovanojimų ceremoniją. Buvo ir daugiau rėmėjų, taip pat daug padėjo organizacinis komitetas ir sportininkų tėveliai. Treneris Rimvydas Lukošius jiems visiems taria ko didžiausią ačiū!

Tarp šilutiškių čempionų titulus savo svorio kategorijose ir amžiaus grupėse iškovojo Darius Liutkus, Tadas Kazlauskas ir Benas Burba. Antrą vietą užėmė Saimonas Vytuvis, trečiąsias vietas pelnė Juozas Leškys, Kristupas Mockus, Ignas Krilauskas, Rapolas Vasiliauskas, Matas Ališkevičius ir Arnas Veliuona. Prizininkams įteiktos taurės, medaliai. Padedant daugeliui žmonių, Šilutėje buvo sukurta didelė ir graži dziudo šventė. Jauni sportininkai parodė, ką moka užlipę ant tatamio kvadrato ir kad dar daugiau sugebės savo sportinėje atietyje.