Susisiekimo ministras lankėsi Šilutėje

2023-05-17, Emilija VISMANTAITĖ
Susitikimas Švėkšnoje.
Susitikimas Švėkšnoje.
Tęsdamas vizitus Lietuvos regionuose, penktadienį, gegužės 5 d., susisiekimo ministras Marius Skuodis lankėsi Šilutės rajone, kur apžiūrėjo rajono kelius, dviračių takus, vidaus vandenų kelius, su savivaldybės vadovais aptarė rajonui aktualius susisiekimo klausimus.

Vizito metu ministras su Šilutės rajono savivaldybės vadovais aptarė kelių finansavimo, pėsčiųjų ir dviračių takų tiesimo prioritetus bei kitus Susisiekimo ministerijos kompetencijos klausimus.

Pakeliui iš Šilutės į Ventės ragą ministras apžiūrėjo pėsčiųjų ir dviračių takus, vykdamas į Rusnę – kelio Šilutė-Rusnė ruožo būklę. Rusnės saloje ministras taip pat apsilankė Uostadvaryje.

Vizito pabaigoje apsilankė Švėkšnoje ir apžiūrėjo kelio Švėkšna–Daukšaičiai–Veiviržėnai ruožą.

Susitikimų metu ne tik apžiūrėti mūsų krašto prioritetiniai objektai, bet ir diskutuota apie teisės aktų keitimą bei kitus aktualius probleminius klausimus.


Straipsnio komentarai

to Šilutiškei2023-05-18
skaityk popierinį laikraštį, ten buvo tą pačią dieną :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pilietis2023-05-18
"Tęsdamas vizitus Lietuvos regionuose, penktadienį, gegužės 5 d., susisiekimo ministras Marius Skuodis lankėsi Šilutės rajone, kur apžiūrėjo rajono kelius, dviračių takus, vidaus vandenų kelius, su savivaldybės vadovais aptarė rajonui aktualius susisiekimo klausimus."NA NEMAČIAU KAD TAS MINISTERIS PRAVAŽUOTU MUSŪ KAIMO DULKĖTU KELIU .. DULĖTŲ KAIMO KELIŲ BŪKLĖ JO IR RAJONO KLERKU NEDOMINA Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pilietis2023-05-17
Sovietinis stilius - rodė tik gerus kelius.
Laurinaiti, atrodei padoresnis - dirbi komunistiniais metodais.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2023-05-17
Kodėl tokios senos žinios,negu Jūs sužinote viską paskutiniausi .Prašome ,kaip Tarybos narėsp.Jagintavičienės visus tokius vizitus pasistengti paviešinti anksčiau,kad galėtų ne tik "pateptieji" susitikti ,bet ir eiliniai Šilutės gyventojai.Kitas klausimas ,kokiu tikslu Jis ėjo į Bažnyčia ,o ne su rinkėjais kokioje salėje susitikti ,juk ant šventoriaus nepakalbėsi rūpimais klausimais nes ne tam skirta vieta .Ar jis jau ruošiasi ateinantiems rinkimams.Problemų ,kas liečia kelius Šilutėje yra ir gyventojai būtų norėję išgirsti vienus ar kitus rūpimus atsakymus . Komentaras patinka Komentaras nepatinka