Ištvermė ir vienybės jausmas padėjo tapti Šilutės bėgikams respublikinių varžybų prizininkais

2023-05-17
Pamario progimnazijos komanda – Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybų prizininkė.
Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos finalinėse kroso varžybose gegužės 5 dieną Kėdainiuose šauniai startavo Šilutės Pamario progimnazijos komanda (fizinio ugdymo mokytoja Lina Leikuvienė), kuri tarp 27 mokyklų rinktinių iškovojo trečios vietos taurę. Visi galime tuo džiaugtis!

Kėdainiuose varžėsi dviejų amžiaus grupių bėgikai: 19-16 metų ir 15 metų bei jaunesni. Pamario progimnazijos rinktinę sudarė penkiolikamečiai ir jaunesni sportininkai. Mokyklos garbę gynė Kostas Budvytis, Rokas Mačiulaitis, Naglis Lukošius, Grantas Bendikas, Agnė Naruševičiūtė, Elinga Simaitytė, Gabija Kubaitytė ir Ugnė Koroliovaitė. Vaikinai bėgo vieną kilometrą, mergaitės – pusę kilometro.

Šilutiškiai buvo vieningi, ryžtingai nusiteikę ir , kaip sakė mokytoja Lina Leikuvienė, narsiai kovėsi bėgimo trasoje. Valios siekti pergalės netrūko ir pamariškių konkurentams. Lenktyniavo juk 27 šalies mokyklų lengvaatlečiai. Kova trasoje buvo įtempta. Pamario progimnazijos komanda distanciją įveikė per 20:59,6 min. Iškovota trečios vietos taurė, medaliai, marškinėliai, varžybų prisiminimo suvenyrai.

Pamario progimnazijos bėgikai Kėdainiuose įsirašė į Lietuvos lengvosios atletikos kroso varžybų metraštį. Tai neištrinama. PO pirmą vietą užėmė Kuršėnų Daugėlių progimnazijos (Šiaulių r.) komanda. Jos laikas – 20:30,3 min. Antrą vietą laimėjo Klaipėdos Gedminų progimnazijos rinktinė – 20:35,3 min.

Šilutiškių komandos vadovė L. Leikuvienė dėkinga auklėtiniams už kroso varžybose parodytą atkaklumą ir vienybės dvasią. Pamario progimnazijos sportininkai pelnė vieną garbingiausių sportinių apdovanojimų mokyklos istorijoje.