Šilutiškių pergalės MMA Turnyre Raseiniuose

2023-05-22

Šių metų gegužės 13 d. Raseiniuose po ilgos pertraukos vėl įvyko Atviras Raseinių MMA čempionatas, kurį organizavo „Lietuvos MMA Federacija“.

Varžybose iš viso dalyvavo 122 kovotojai iš 14 sporto klubų. Sportininkų kovos vyko dviejuose MMA ringuose. Pirmoje dalyje kovos vyko pagal MMA taisykles, po apdovanojimų vyko kovos pagal K-1 taisykles. Abiejų disciplinų dalyviai – suaugusieji, vaikai ir jaunimas  – demonstravo išmoktą techniką ir džiugino gražiomis kovomis bei ryžtu siekiant pergalės.

Šiose varžybose MMA disciplinoje taip pat dalyvavo du sportininkai iš Šilutės – Eljotas Zaremba (2017 m.) ir Matėjas Pakalniškis (2016 m.)  Abu sportininkai atstovavo Fight Club Elis klubui.

Taip nutiko, jog abu mažieji kovotojai pateko į vieną svorio kategoriją, nes buvo sujungtos dvi kategorijos U14 iki 24 kg su U14 iki 27 kg.

E. Zaremba pradėjo kovas pats pirmas ir be didelių sunkumų laimėjo dvi pergales prieš Kauno klubo „Fighters Land“ sportininkus ir taip išėjo į finalą.

Finale  susitiko kartu su M. Pakalniškiu, kur pranašesnis ir greitesnis buvo Eljotas, ir rankos laužimu laimėjo kovą, ir taip tapo ketvirtą kartą MMA turnyro čempionu.

Eljotui tai buvo puiki proga įvertinti savo jėgas ir įgūdžius bei įgauti naujos patirties prieš artėjantį AJP TOUR LAUSANNE INTERNATIONAL JIU-JITSU CHAMPIONSHIP 2023, kuris vyks Lausanne, Switzerland, gegužės 20 dieną.