Pagarba atiduota motinai iš Vainuto

2023-05-22, Komunikacijos skyriaus informacija
Susitikimo metu sustota bendrai nuotraukai.
Susitikimo metu sustota bendrai nuotraukai.
Gegužės 11 d. pasveikintas ypatingas žmogus – vainutiškė daugiavaikė mama Žibutė Pietarienė, kuri kartu su vyru Egidijumi išaugino ir gerai išauklėjo 8 vaikus. Motinos dienos proga moteris už nuopelnus motinystei Prezidentūroje šalies vadovo buvo apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.

„Esate nuostabi ir labai darbšti šeima. Užauginti 8 vaikus – labai sunkus darbas. Dėkojame Jums už pasiaukojantį gyvenimą ne tik dėl vaikų, bet ir dėl Vainuto bendruomenės. Džiaukitės tuo gyvenimu, kurį sukūrėte savomis rankomis, visuomet būkite apsupta to didžiulio būrio vaikų ir anūkų, jauskitės mylima“, – sveikinimo žodžius tarė Šilutės rajono savivaldybės meras V. Laurinaitis.

Šio garbingo apdovanojimo proga Ž. Pietarienę taip pat pasveikino Vainuto seniūnas Antanas Mockus bei socialinio darbo organizatorė Jurgita Šadzevičienė, Vainuto gimnazijos direktorė Laima Barakauskienė bei Vainuto bendruomenės atstovai, muzikinius kūrinius padovanojo Vainuto folkloro ansamblis „Vainuta“ ir Vainuto moterų vokalinis ansamblis „Kosmėja“.

Sveikinimų metu Ž. Pietarienės akyse spindėjo džiaugsmo ašaros, moteris dėkojo sveikintojams už parodytą dėmesį. „Tikrai nesitikėjau sulaukti tiek dėmesio. Ačiū jums visiems už staigmenas, už tokius gražius žodžius ir nuostabias gėles, kurios dabar mane supa. Visuomet padėkoju Dievui ir už savo 8 vaikus, visus juos labai myliu ir džiaugiuosi, kad esu jų mama“, – kalbėjo Ž. Pietarienė.


Straipsnio komentarai

šilutiškė2023-05-22
Nuoširdžiausi sveikinai ,gražių ir laimingų dar Jums ,Žibute,metų.Jūs visada su nuotaika ,greita ,malonu bendrauti su Jumis.Jūs tikrai nusipelnėte didžiulės pagarbos. Komentaras patinka Komentaras nepatinka