Minimalistinė vasara – kokias priemones įsigyti svarbiausia?

2023-05-24, Pranešimas spaudai

Karšti vasaros orai su savimi atsineša nemažai privalumų. Žmonės vis daugiau laiko leidžia lauke, maudosi vandens telkiniuose, keliauja po pasaulį bei dalyvauja įvairiausiose šventėse. Kita vertus, itin karštos dienos turi ir keletą minusų. Vienas iš jų – tai padidėjęs prakaitavimas, varginantis daugelį asmenų. Be to, gerokai dažniau riebaluojasi plaukai ar veido oda, žmonės skundžiasi skausmingais nudegimais saulėje. Dėl šios priežasties, vasaros metu rekomenduojama naudoti vos keletą esminių grožio priemonių. Natūralus kremas, lūpų balzamas ir panašūs produktai pernelyg neapkraus veido ar kūno odos, tačiau vis tiek padės atrodyti žavingai. Tad, kokias priemones įsigyti svarbiausia?

Kremas nuo saulės

Nors UV spinduliai mūsų organizmus veikia ir žiemos metu, vasaromis reikėtų saugotis dar atsakingiau. Saulės šviesa kartais sukelia odos nudegimą, o tai gali paskatinti kai kurių ligų atsiradimą. Be to, UV spinduliai pagreitina ir senėjimo procesus. Laimei, kokybiškas kremas nuo saulės gali padėti apsisaugoti. Taigi, kaip pastarąjį išsirinkti? Atkreipkite dėmesį į SPF kiekį ir kuo natūralesnę priemonės sudėtį. Nepamirškite taip pat patepti veido, o ne tik kūno odos. Maudantis vandens telkiniuose, kremą nuo saulės reikėtų naudoti gerokai dažniau, nebent šis yra nenuplaunamas. Bet kokiu atveju, Gintarinė vaistinė siūlo išties nemažai skirtingų produktų, taigi, belieka išsirinkti labiausiai priimtiną Jums.

Natūralus kremas veidui

Kokybiškas veido kremas yra labai reikalingas tiek vasaros, tiek žiemos metu. Visgi, renkantis tinkamą produktą svarbu atsižvelgti į savo odos tipą. Kitu atveju, karšti orai gali išryškinti nemažai problemų. Pavyzdžiui, riebesnės odos savininkams nuo susikaupusio prakaito ir kitų nešvarumų gali dar labiau spindėti veidas, prasčiau pasidengti makiažas. Tuo tarpu, tinkamas priemones pravartu pasirinkti ir sausumu besiskundžiantiems asmenims. Saulės šviesa gali nemenkai išsausinti odą, todėl labai svarbu šią nuolat drėkinti. Be abejo, renkantis kremą pravartu atsižvelgti ir į pastarojo sudėtį. Puiku, jeigu joje yra įvairių vitaminų bei mineralų, aliejų, ekstraktų ir panašių medžiagų. Visgi, vasaros metu rekomenduojama pasirinkti lengvesnius kremus, kurie pernelyg neapkrautų veido odos.

Veido ir plaukų priežiūra

Tam, jog veidas gražiai atrodytų net ir karščiausiomis vasaros dienomis, labai svarbu naudoti tinkamas priemones. Į savo priežiūros rutiną pravartu įtraukti kokybišką prausiklį, toniką ir anksčiau jau paminėtą kremą. Taipogi, bent kartą per savaitę veidą palepinkite kaukėmis. Be to, rekomenduojama nenaudoti pernelyg daug makiažo, kuris papildomai apsunkina odą.

Kita vertus, vasaros metu ne ką mažiau svarbi ir tinkama plaukų priežiūra. Maudymasis vandens telkiniuose šiuos gali išsausinti, paskatinti nešvarumų atsiradimą. Be to, prie higienos tikrai neprisideda ir padidėjęs prakaitavimas. Taigi, atsižvelgiant į savo plaukų tipą, pravartu įsigyti kokybišką šampūną, balzamą ir kaukę. Žinoma, nepamirškite panagrinėti produktų sudėčių – puiku, jeigu ten rasite aliejų, vitaminų, mineralų, keratino bei panašių ingredientų.

Lūpų balzamas

Vasaros metas su savimi atsineša tikrai nemažai privalumų. Visgi, saulės šviesa neretai paskatina odos sausumą, o tai galioja ir tuomet, kai kalbame apie lūpas. Be to, dažnas asmuo savo veido nenori apkrauti makiažu. Tokiu atveju, tam tikrą skaistumo ir blizgesio pojūtį gali suteikti kokybiškas balzamas lūpoms. Svarbu paminėti, jog kai kurie produktai savo sudėtyje turi ir SPF. Taigi, juos pasirinkti pravartu tiems, kurie nori apsisaugoti nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Kita vertus, lūpų balzamo sudėtyje reikėtų ieškoti kuo natūralesnių medžiagų – aliejų, vitaminų bei ekstraktų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?