„Ventainė“ – poilsio ir skonių rojus harmonijoje su gamta

2023-06-09

Žavingame Šilutės rajono miestelyje, garsėjančiame vaizdingais kraštovaizdžiais ir turtingu kulinariniu paveldu, slypi paslėptas perlas - poilsio kompleksas „Ventainė“.

Naujai atgimė restoranas

Poilsio ir laisvalaikio centras įsikūręs ant Kuršių marių kranto, 3 ha teritorijoje, vaizdingame Ventės rago pusiasalyje, Nemuno deltos regioniniame parke, netoli nuo Klaipėdos.

Čia praeina vienas didžiausių Europoje paukščių kelių. Todėl tūkstančiai paukščių rudenį ir pavasarį praskrenda virš „Ventainės“.

Naujai atgimė „Ventainės“ restoranas, kuris gyvuoja jau daugiau nei 20 metų. Dalinai pasikeitė maisto ir gėrimų meniu. 

Jo išskirtinumas: maistas ir gėrimai gaminami nenaudojant pusfabrikačių, čia tik auštos kokybės produktai be jokių skonio ar kvapo stipriklių. Grilio patiekalams klientai galės patys pasirinkti norimą garnyrą ir salotas. 

Bus kepamos itališkos picos malkomis kūrenamoje krosnyje, pasiūlysime tiek pasaulyje populiariausias picas, tiek specialiai tik šiame restorane sukurtas išskirtines picas. Taip pat platus kamado grilyje keptų mėsų patiekalų asortimentas: jautiena, žuvis, paukštiena ir kt.

Meniu pasipildė vaikišku meniu – nuo picų, grill patiekalų iki natūralių varškės vaflių. Kaip ir anksčiau bus galima užsisakyti autentiško šio krašto patiekalo „Vofeliai“ – tai maisto kultūrinio paveldo patiekalas, kurį galima rasti tik šiame restorane.

Gėrimų meniu stipriai papildyta pasauliniais gėrimais, platus alaus ir kokteilių pasirinkimas, taip pat plati vyno korta.

Galima ir dirbti, ir ilsėtis

Viešbutyje yra moderni konferencijų salė, talpinanti iki 60 žmonių, su oro paskirstymo sistema, aprūpinta visa reikalinga organizacine technika.  Galima pasirinkti įvairiausius teatro, salės, klasės, U formos, E formos, T formos ar bet kokį kitą Jums tinkamiausią svečių ar dalyvių susodinimo variantą.

Patogūs konferenciniai baldai ir kėdės įgalina konferencijos, mokymų ar seminarų dalyvius jaustis patogiai ir jaukiai. Kėdės gali būti paruoštos su pipitrais (prie kėdžių pritvirtinami maži staleliai rašymui).

Konferencijų salėje yra reikalinga įranga: balta magnetinė lenta, kempinė, profesionali garso įranga, mikrofonai, audioaparatūra, multimedijos projektorius, ekranas, patalpos užtamsinimo galimybė

Šiemet svečiams siūloma nauja Rūtos vila su 5 miegamaisiais, erdvia svetaine ir virtuvės zona.

Vakariniame fasade yra terasa ir didelis balkonas, iš kur galima stebėti Kuršių nerijos kopas ir puikius saulėlydžius.

Galima pajausti gamtos grožį plaukiant

Yra krepšinio ir teniso aikštelės, jauki prieplauka svečių valtims ir jachtoms. Neužmirštamų akimirkų mėgėjams siūloma pasiplaukioti kateriu, vandens motociklu, jachta, baidarėmis ar irklentėmis. Didesnėms grupėms (nuo 10 asmenų) organizuojamos pažintinės kelionės laivu po Nemuno deltą, kurių metu praplaukiamas Ventės ragas su senuoju švyturiu, Atmatos upe pasiekiama Uostadvario švyturio prieplauka, paslaptingasis Krokų lankos ežeras. Pasigrožėjus gamtos švendrynais, įplaukiama į senąjį Minijos kaimą – Mažąją Lietuvos Veneciją.

Jau 16-ąjį sezoną pasitinkantis keltas „Ventainė“, kuris pirmasis pradėjo reguliarų maršrutą iš rytinės Kuršių marių pakrantės Ventainė-Nida-Ventainė. Į Nidą plaukia du kartus per dieną 9.30 ir 17.00, iš Nidos – 11.00 ir 18.30 val.

Taigi, laisvalaikio ir poilsio centras, įsikūręs Ventėje, puiki vieta leisti laiką tiek romantiškai, tiek draugų ar šeimos narių kompanijoje. Komanda pasirūpins ne tik skaniu maistu ir puikiais vaizdais, bet ir apgyvendinimu, konferencijų sale, įvairiomis pramogomis.

„Ventainės“ adresas: Marių g.7, Ventės k., Šilutės r.

Daugiau informacijos  tel. 8 686 70 490.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Erika2023-06-12
kaip restoranas? Gal kas buvot?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Senis2023-06-09
Kai reklama, tai labai silpna. Pirmoko rasinukas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
O2023-06-09
Net nežinojau jog ten yra ir restoranas. Visad maniau jog tik svečių namai Komentaras patinka Komentaras nepatinka