Mažasis herojus iš Šilutės iškovojo „AJP Tour Estonia

2023-06-16, „Šilokarčemos“ informacija
Apdovanojimų akimirka.
Apdovanojimų akimirka.
Estijos sostinėje Taline pirmą kartą surengtas Estijos „Abu Dhabi AJP Tour“ Estijos Brazilian Jiu-Jitsu čempionatas, kuriame sportininkai iš Suomijos, Latvijos, Estijos, Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų išsidalino net 230 medalių.

Šiame AJP turnyre dalyvavo daugiau nei 400 dalyvių, tarp kurių buvo vienintelis Brazilian Jiu-Jitsu sportininkas iš Lietuvos Eljotas Zaremba, kuris atstovavo MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA. Jis svorio kategorijoje iki 23 kg berniukų 2017-2016 registracijoje be didelių sunkumų laimėjo dvi imtynių kovas ir taip tapo AJP TOUR ESTONIA čempionu.

Eljotas AJP TOUR turnyruose jau yra laimėjas ir tapęs čempionu Lietuvoje, Šveicarijoje ir Estijoje. Pamario krašto mažylis taip pat dalyvauja ir kituose Brazilian Jiu-Jitsu turnyruose kaip Grappling Industries, IBJJF, Grappling Lt ir kituose. Jis taip pat yra tapęs ir kitų šalių čempionu: 2 kartus - Prancūzijos, Vokietijos, 3 kartus - Airijos, Švedijos, Danijos, Jungtinių Arabų Emyratų ir JAV (Las Vegaso, Kalifornijos, Dalaso valstijų). Bendrai sudėjus Eljotas jau turėjo apie 100 kovų ir yra tikrai kietas riešutėlis varžovams iš viso pasaulio.

Kai pradedi dalyvauti varžybose ne tik Lietuvoje,  bet ir užsienyje, tampi pamažu pastebimas ir žinomas Brazilian Jiu-Jitsu Elito varžybose. Nors Eljotui dar tik 6 metai, mažyliu susidomėjo Jungtinių Arabų Emyratų AJP TOUR organizatoriai ir jį jau siunčia į Dubajų, kur birželio 16-18 d. vyks AJP TOUR DUBAI INTERNATIONAL JIU-JITSU CHAMPIONSHIP 2023.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!