Prie pareigūnų gretų prisijungė du nauji darbuotojai

2015-03-23, Tauragės AVPK informacija

Šiandien, kovo 23-ąją, Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – Tauragės apskr. VPK) prisiekė du nauji pareigūnai.

Priesaikos davimo ceremonijoje dalyvavo Tauragės apskr. VPK viršininkas Marius Draudvila, viršininko pavaduotojas Vygandas Mylimas, Tauragės apskr. VPK Personalo skyriaus viršininkė Edita Aurilienė bei kapelionas Gintaras Lengvinas. 
Ceremonijos metu komisariato viršininkas pareigūnams palinkėjo sąžiningai ir garbingai atlikti patikėtas pareigas, o kapelionas priminė, kad ne veltui policijos pareigūnai yra vadinami angelais sargais. Jiems patikėta itin svarbi užduotis – ginti, saugoti ir padėti. 
Naujai į kolektyvą įsiliejo ir prisiekė: 
Vitalija Minutienė, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė; 
Ramūnas Kuzmarskis, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato Kriminalinės policijos poskyrio tyrėjas. 
Tauragės apskr. VPK komisariato darbuotojai sveikina naujus kolegas ir tikisi, kad jie ne tik puikiai įsilies į kolektyvo gretas, bet ir sėkmingai tarnaus valstybės ir visuomenės labui.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?