Šilutiškiai po 25-ių metų dalyvavo Baltijos kelyje

2014-08-26, Saulius SODONIS
Prieš išvykstant į Baltijos kelio 25-metį, fotografija atminčiai.
Prieš išvykstant į Baltijos kelio 25-metį, fotografija atminčiai.

Minint Baltijos kelio 25-erių metų sukaktį, visų miestų ir rajonų žmonės vėl buvo pakviesti prisiminti tą pasaulyje plačiai nuskambėjusį įvykį. Šilutiškiai prisijungė prie šio minėjimo ir nemažas rajono atstovų būrys šeštadienio vidurdienį išvyko į dar prieš 25-erius metus mūsų rajonui skirtą vietą. 
 Šį kartą akcijoje dalyvavo beveik pusšimtis atstovų, kurie 18 valandą jau stovėjo „Via Baltica“ magistralės ruože,  šalia Pumpėnų kaimo. Juos pasitiko šios pakartotinės akcijos rengėjai. Taip pat šilutiškiai susitiko su Seimo nariu Juozu Oleku, Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio įkūrėju Bronislovu Genzeliu.   
 
Į šią kelionę Savivaldybės samdytu autobusu vyko Šilutės mišrus choras „Pamario aidas“, atsiradęs iš politinių tremtinių ir kalinių tokio pat pavadinimo choro. Taip pat vyko Šilutės rajono jaunimo organizacijų atstovai, jaunieji šauliai, kultūros ir savivaldybės atstovai bei Juknaičių bendruomenės nariai. Drauge su jais vyko ir prieš 25-erius metus Baltijos kelyje dalyvavęs Stasys Mėlinauskas.

Ir nors šį kartą daug ką pakoregavo akcijos vietoje Rytų Lietuvoje pliaupęs lietus, tačiau išvyka buvo labai įsimintina. O iškilmingą nuotaiką sudarė visą kelią skambėjusios dainos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?