Antradienio horoskopas – kovo 24 d.

2015-03-24, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Granatai
Fotolia nuotr. / Granatai

„Geriau žinoti patį blogiausią dalyką negu savaičių savaites gyventi bijant paties blogiausio“, – rašė Ernestas Hemingway. Tikimės, kad astrologinės prognozės išsklaidys visas baimes ir bus jums palankios.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki popietės, nuojautos vedami, teisingai pasirinksite bet kurioje žemiškoje situacijoje. Ypač tuomet, kai reikės pasirūpinti finansais, grožiu, maistu, apranga, aplinka ar kokiomis kitoms materialiomis vertybėmis. Vakare būsite iniciatyvūs, kai bus svarbu ką nors sužinoti iš kitų, patiems paskleisti žinią ar ko nors išmokti. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savo poelgiais ne tik bandysite save įtvirtinti (kas, be abejo, bus svarbu), bet ir draugams visaip įtikti (tiksliau – padaryti jiems kažką malonaus). Sėkmingai tai suderinę, įgysite didesnį draugų pasitikėjimą. Popietę megsite ryšius, kurie padėtų gauti tai, kas jums priklauso. Tačiau rėmėjų gretos nebus gausios.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pusę dienos kažko lauksite arba tyliai rausite kažkokią vagą darbo vietoje. Apie ją nenorėsite garsiai prasitarti arba jausitės neišgirsti, kai apie savo poelgius pasakosite. Vėliau viskas versis aukštyn kojomis: užsičiaupti neįstengsite, ypač tuomet, kai atsidursite kokioje nors žmonių grupėje. Nenustebkite, jei ne į visų širdis pavyks prisibelsti. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vilčių dienos pradžioje bus daug ir jos kaskart vis didės. Laimei, turėsite konkrečias priemones, kurias kartu su komanda pritaikysite. Vakarop tyliai regsite didelius planus, tačiau tik puse lūpų apie juos prasitarsite. Jiems, tiesa, daug laiko skirti negalėsite dėl pasunkėjusios buities darbų naštos ar būtinybės skirti dėmesio sveikatai. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums dienos pradžioje bus labai svarbu kuo tinkamesnį įvaizdį apie savo veiklą sukurti, nors to nei sau, nei kitiems nepripažinsite. Popietę daug bendrausite su savo kolegomis ir kiekvieną, kurį pašnekinsite, be vargo įtikinsite. Nuo to jus kažkas vis atitrauks ir trukdys jums vakarą leisti linksmai ir nerūpestingai. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Žinosite, kaip pasielgti ir ką atlikti, kad visi liktų patenkinti, tarp jų ir jūs patys. Aplinkiniams įrodysite, kad mokate žvelgti plačiai ir nepaskęsti kasdienybės jūroje. Popietę susitelksite į darbus, kurių metu bus svarbu rizikuoti, gilintis į tai, kas nepatirta ir nežinoma. Vakare ūpas kris vos pažvelgus į kažkurio namiškio veidą. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Iki pietų neverta tikėtis pjauti tai, ką sėjate. Visų pirma turite peržengti slenksčius, už kurių būsite ne tokie, kokie iki tol. Nesuklysite, kūrybiškai pažvelgę į savo užduočių skyrelį. Vakarėjant optimistinės nuotaikos gins šalin visas kitas, ypač kai šalia bus jums reikalingi žmonės. Sutriksite tik tada, kai gauta informacija skirsis nuo tuos, kurią vylėtės išgirsti. 

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dėl išsvajotos meilės ir mylimojo dėmesio šį rytą padarysite bet ką. Ir turbūt nenusivilsite. Tačiau atminkite, kad privalote šiltesniu žodeliu ar malonesniu žvilgsniu apdovanoti greta esančius. Popietę atsiriboti nepavyks – turėsite derinti nuomones, išteklius ir dar kažin ką. Geros savijautos trikdžiu taps pasitikėjimo ar lėšų trūkumas.  

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ieškodami prasmės toli už horizonto apsunkinsite savo padėtį. Įsitaisykite patogiai ten, kur esate, o jei dar kažko trūksta – pabandykite sukurti jums reikalingas aplinkybes. Popietę bus svarbu santykiai, kurie džiugina jus ir kitą žmogų. Deja, džiaugsmo bus mažoka, jei bandysite juos išmokyti savo taisyklių. 

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Maži paprasti dalykai, kuriuos pasistengsite padaryti dėl kitų žmonių, šiandien ne tik pasieks adresatą, bet ir džiugins jūsų širdį. Popietę bus užduočių, kurioms reikės ne tik jūsų gerų norų, bet ir pastangų eiti prieš vėją. Tuo pasirūpins jūsų šeimos nariai ir praeityje susikaupusių užduočių krūva. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Didžiąją dalį dienos nebus noro kelti kojos iš savo saugios buveinės, kokia ir kur ji bebūtų. Toje erdvėje užtikrinsite sau ne tik gerą savijautą, bet ir susikursite sąlygas pritaikyti savo prigimtines galias. Vakare ieškosite norinčių pasilinksminti, ir jų netrūks, tačiau pernelyg didelės komandos nesubursite. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Skubėsite nuvykti ten, kur jūsų širdelė geidžia, ir pabendrauti su tais, kurių pasiilgote. Gal net naujų veidų pamatysite ir pailginsite mielų pažįstamų sąrašą. Išgirdę ir papasakoję už širdies griebiančių istorijų, pavakarę savo dėmesį sutelksite ties namais ir pirkiniais jiems. Vakare vykite šalin mintis apie darbą, jei norite gerai išsimiegoti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?