Šilutės savivaldybė – visų užmirštas kampelis, užkampis

2023-06-30
Balandos baigia užgožti savivaldybės gėlyną.
Balandos baigia užgožti savivaldybės gėlyną.
Jau ne kartą į redakciją kreipėsi šilutiškiai, pasipiktinę, kad po Šilutės rajono savivaldybės langais darosi netvarka.

„Baisus gėlynas – rožės aplipusios vabalais, pridygę piktžolių“, - dar prieš mėnesį užėjusi į redakciją piktinosi Dalia iš Šilutės.

Geru žodžiu gėlyno neįvertino ir kita šilutiškė. Veronika Galinauskienė pusiau juokais, pusiau rimtai kalbėjo: „Neįmanoma patikėti – rožių žiedų jau beveik nesimato, nes jas užgožia balandos. Gal jie neskiria augalų, t. y. gėlių nuo žolių. Pasikviečiau Budrikį. Pirštu parodžiau. Tai pasakė, kad ne jam priklauso ir skubąs į Vilnių. Baisu pas mus. Nėra tvarkos“.

Apie gėlynus diskusija jau vyko ir Tarybos jungtiniame komitetų posėdyje, kuris vyko šio mėnesio pradžioje. Tada Lietuvos regionų frakcijos pirmininkė Lijana Jagintavičienė savo pastebėjimus išsakė merui Vytautui Laurinaičiui. Šis išrėžė, kad juos reikėtų išsakyti ne jam, mat tam yra seniūnai.

Jei rajono vadovai nemato, kas darosi po nosimi, kaip gali matyti, kas vyksta kitame miesto gale? Situacija, kad pievos vienose vietose nušienaujamos, kitose - ne, net turėtų nestebinti. Gėlynas virsta pieva.

Tada Tarybos narys Vygantas Kamarauskas bandė sušvelninti situaciją: „Moteriška akis visgi daugiau mato“.

Po šios diskusijos praėjo nemažai laiko, o situacija keičiasi. Bet ne į gerą rožėms. Gėlių karalienes visai baigia užgožti balandos ir kitos piktžolės.

Savivaldybė – vieta, į kur atskuba būriai žmonių, o ne koks užkampis. Bet gal tie miestiečiai nieko nesupranta, gal balandos tarp rožių – naujausia mada?


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!