„Vilvi Group“: sėkmės istoriją kuriame kartu su darbuotojais

2023-07-05, Pranešimas spaudai
„Vilvi Group“ generalinis direktorius G. Bertašius. J. Grigelytės nuotr.
„Vilvi Group“ generalinis direktorius G. Bertašius. J. Grigelytės nuotr.
Šiemet 30-metį švenčianti „Vilvi Group“, ilgą laiką garsėjusi „Vilkyškių pieninės“ vardu, pabrėžia, kokie svarbūs grupės sėkmei yra darbuotojai. Pasak įmonės vadovo Gintaro Bertašiaus, be atsakingų, darbščių, sumanių ir profesionaliai savo darbą dirbančių žmonių tikrai nebūtų pasisekę įveikti per visą verslo istoriją tekusių sunkumų. Tik žmonėms reikia dėkoti, kad jokie iššūkiai nesutrukdė „Vilvi Group“ nuolat augti, atsinaujinti, tobulėti.

Verslo kelionėje – teisingai pasirinktos kryptys

„Savo meistrystės istoriją rašome nuo 1934-ųjų, o kaip šiuolaikiška įmonė nuo nulio pradėjome 1993-aisiais. Iššūkiai mus užgrūdino, išmokė būti lanksčiais, toliaregiais, visada turėti saugiklių, skirtingų pajamų šaltinių, investuoti į ateities technologijas, vertinti žmones ir bendrystę. Ilgamečiai mūsų grupės vadovai ir darbuotojai šiandien turi kuo pasidžiaugti, juos sieja bendri išbandymai, atradimai ir išgyvenimai, kai tekdavo priimti mūsų verslui svarbius sprendimus“, – sako grupės vadovas G. Bertašius.

Šiandien „Vilvi Group“ grupėje veikia 6 įmonės, tai – Vilkyškių pieninė, „Modest“, Kelmės pieninė, „Kelmės pienas“, „Pieno logistika“ ir Latvijos „Baltic Dairy Board“. Kompanijos produkcija keliauja į daugiau nei 60 šalių visame pasaulyje, atsižvelgiama į pažangiausias mitybos tendencijas. Išaugo vidaus rinkai skirtas asortimentas, Lietuvos vartotojams siūloma ne mažiau kaip 100 įvairių pieno produktų.

Kaip vieną svarbiausių ir teisingų verslo sprendimų G. Bertašius įvardija pačioje verslo pradžioje pasirinktą sūrininkystės kryptį, įsigytą naują automatizuotą sūrių gamybos įrangą. Jau 2000 m. pieninėje pradėjo veikti tuo metu Baltijos šalyse moderniausias sūrių cechas. Kitas svarbus sprendimas – įgyvendintas sausų pieno produktų gamybos projektas, įgalinantis gaminti ypač vertingus ir pažangius produktus – sausus išrūgų baltymus, permeatą ir kt. Pastaruoju metu didelis dėmesys skiriamas ir biotechnologijoms.

Įmonė rūpinasi darbuotojais

Šiandien „Vilvi Group“ yra didžiausias regiono darbdavys, suteikiantis galimybę dirbti prasmingą darbą. Juk grupės gaminami produktai pasiekia milijonus vartotojų visame pasaulyje, tenka dalyvauti svarbiuose pasaulio žmonių mitybos pokyčiuose.

„Vilvi Group“ verslo kelionėje kiekvienas grupės įmonėse dirbantis žmogus yra bendrakeleivis, partneris, kiekvieno indėlis yra svarbus, matomas, vertinamas. Šiandien grupės darbuotojams siūlomi įvairūs paskatų paketai, dalis jų turi piniginę, dalis – nepiniginę išraišką. Nuolat tobulinama grupės atlygio ir papildomų naudų darbuotojams sistema, skiriamas dėmesys darbuotojų fizinei ir psichologinei sveikatai, kompensuojamos sveikatinimosi priemonės, apmokamos sveikatos patikros. Darbuotojai kviečiami dalyvauti įvairiuose mokymuose, įmonė taip pat pasirūpina gyvenančių toliau nuo įmonės darbuotojų atvykimu į darbo vietą.

Verslo sėkmės istoriją lydi keletas tradicinių „Vilvi Group“ švenčių per metus, darbuotojai iš savo įmonės gauna dovanų gimtadienių ar jubiliejų progomis. Nelieka be dėmesio ir mažieji – jiems skiriamos įvairios dovanos, organizuojamos pramogos.

„Pas mus sau vietą randa ir veržlus jaunimas, ir patyrę meistrai, visada džiaugiamės sulaukę darbščių, atsakingų žmonių. Kadangi mūsų produkcija skirta įvairioms pasaulio šalims, ne vienam atrodo prasminga dirbant pas mus susipažinti su verslo praktikų, požiūrių ir kultūrų įvairove. Vertindami žmones, ne sykį atvėrėme duris įvairiausių gabumų turintiems asmenims iš įvairių miestų bei regionų“, – pasakoja G. Bertašius.


Foto galerija

„Vilvi Group“ komanda. „Vilvi Group“ nuotr.

Straipsnio komentarai

Joo2023-07-08
Prabanga iš nuskurdinto Lietuvos kaimo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
gražiai skamba2023-07-05
Įdomu, kodėl šviežio, riebaus pieno supirkimo kaina kelis kartus mažesnė už pardavinėjamo parduotuvėse nugriebto pieno?
Karvučių augintojai išnaudojami...
Mažos pieno supirkimo kainos verčia likviduoti karvių ūkius...tuo pačiu ir darbo vietas...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka