Verslininkė Linata: šilutiškiams reikia visko čia ir dabar, o teisingiau – vakar

2023-07-12
Reklamos specialistė Monika ir vadovė Linata sako, kad šilutiškiai turi fantazijos.
Reklamos specialistė Monika ir vadovė Linata sako, kad šilutiškiai turi fantazijos.
Pastaruoju metu iš dažno lūpų girdime: „Sunku, dabar krizė“. Nusiteikusių pesimistiškai netrūksta. Nustebino jaunos verslininkės Linatos požiūris ir nusiteikimas, kai užsukome pasmalsauti, ar jos klientai taupo dovanoms, į jos ofisą, kur įsikūręs spaudos loftas „Pamario spauda“. 

Vienija šeimą

Linata su šypsena dalijosi mintimis apie savo veiklas: „Verslą sukūrėme prieš trejetą metų. Iki tol idėją su vyru gvildenome metus. Vis galvojome, ką veikti Šilutėje, ką sukurti savo, nes čia išties visko pilna. Ir vieną dieną nusprendėme – imsimės spaudos darbų. Pradėjome dirbti tik su drobe. Bet laikui bėgant ėmėmės ir kitų darbų. Dabar dažnai prisimenu tą laiką ir pajuokauju, kad gimdėme, gimdėme ir pagimdėme. Dabar į darbą - kaip į šventę. Sausį gimė mažoji dukrytė. Po dviejų savaičių ją vežiausi į  darbą. Kai jų prisikaupia daug, viską įveikiame drauge su šeima. Darbai labai vienija, o ir rezultatai gaunasi kitokie“, - pokalbį pradėjo pašnekovė.

Pasak šilutiškės, ji jaučiasi savo rogėse ir su džiaugsmu kasdien skuba į darbą. Pastebėjo, kad Šilutės krašto gyventojai tikrai turi fantazijos ir daug ateinančių jau tiksliai žino, ko nori.

„Šilutiškiams visko reikia čia ir dabar, o teisingiau vakar“, - į klausimą, ar skuba užsakymus gauti šilutiškiai, atsakė p. Linata.

Ar taupoma dovanoms? Ką užsako vasaros metu dažniausiai?

Anot verslininkės, šiltuoju metų laiku itin populiarios kepuraitės, marškinėliai su užrašais. Pastaruosius net kūdikiams gamina. Dažniausia įspaudžiamas vaiko vardas.

„Daug ir tokių, kurie net įvairius vaizdus ar fotonuotraukos nori užsidėti ant savo kuprinių. Pastaruoju metu itin populiaru gaminti knygos tipo fotonuotraukų albumus. Dažnai keliauja ir atskiras kelionės knygas prašo sukurti. Dažnai vaikai močiutėms, seneliams irgi tokius fotonuotraukų albumus gamina – sudeda nuotraukas iš įvairių šeimos švenčių, kuriose jie su anūkais ir proanūkiais. Džiugu, kad žmonės vis dar vertina ne tik skaitmeninius vaizdus. Tiesa, daug ir tokių, kurie ateina su atmintuku, o mes atspausdiname tiesiog popierines nuotraukas“, - su šypsena aiškino Linata.

Jos darbuotoja Monika Gečienė sako, kad vis dažniau užsakančių fotokalendorius net vasarą, juos padaro, pavyzdžiui, nuo gimtadienio iki kito gimtadienio.

Klientai tampa vis drąsesni

Reklamos specialistė Monika pastebėjo, kad tėveliai mėgsta įvairias dėliones su šeimos nuotraukomis vaikams dovanoti.

„Padarome dėlionę su pageidautu vaizdu, o vaikas noriau ją renkasi, nes nori pamatyti save. Ir vaikai, ir suaugusieji dažnai nori net ir paprastų fotomagnetukų ant šaldytuvų, puodelių ar gertuvių su nuotraukomis“, - teigė p. Monika.

Jaunos moterys džiaugiasi, kad Šilutės verslininkai tampa vis drąsesni – reklamas ne tik ant langų klijuoja, bet vis dažniau jas nori matyti ir ant automobilio.

„Dabar žmonės labiau taupo. Bet fantazijos tikrai turi. Jei pritrūksta, visada stengiamės padėti. Pavyzdžiui, yra tokių, kurie nori kokias nors reklamas susikurti ir publikuoti socialiniuose tinklapiuose arba laikraštyje. Tada jie prašo tik maketavimo paslaugų. Yra ir tokių, kurie dovanas užsako mūsų tinklapyje www.smilefoto.lt. Internetinė parduotuvė labai mėgstama, nes dabar dažnas po karantino pakeitė savo įpročius – nebenori lakstyti po parduotuves“, - teigė Linata.

Abi moterys – optimistiškai nusiteikusios, džiaugiasi, kad sekasi ir pozityviai žvelgia į ateitį: „Jei tiki, jau esi laimėtojas“.

Spaudos loftą „Pamario spauda“ rasite Nemuno g. 26A, Šilutėje. Tel. +370 663 15 263

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!