,,AUKSINĖ BALTIJOS KREGŽDUTĖ“ parskrido į Šilutę !

2015-03-24, Loreta STANELIENĖ

Praėjusį savaitgalį keturios Žvaigždūnės grupės, vadovaujamos Loretos Stanelienės ir Gintarės Stanelytės, dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos jaunimo įvairaus žanro dainos ir šokio konkurse ,,Baltic golden swallow – 2015” Taline, Estijoje.

 Žvaigždūnė tarptautinei komisijai ir kitiems dalyviams pirmą kartą pristatė savo šių metų naujos programos šokius. Mažieji Žvaigždūniukai laimėjo artistiškiausio ir charizmatiškiausio kolektyvo nominaciją. Kitos Žvaigždūnės grupės – IJA, VELA, DORADO (žvaigždynų vardai) savo amžiaus grupėse iškovojo pirmąsias vietas! Latvių ir Estų kolektyvai, parodę daug įdomių gražių kūrinių, taip pat buvo apdovanoti įvairiomis taurėmis ir prizais. Bet pagrindinis GRAND PRIX, taurė ir piniginė premija atiteko Žvaigždūnės šokių klubui!

Nors kelionė buvo ilga ir nelengva, nors laikas ir šaltis neleido ilgiau pasigrožėti senosios Rygos pilimis ir grakščiojo Talino bokštais, į Šilutę šokėjos parsivežė ir kitus laimėjimus – tai puikios emocijos, patirtis ir įspūdžiai.

Jau kitą savaitgalį Žvaigždūnė išvyksta į Kauną, kur dalyvaus LMSA (Lietuvos moterų sporto asociacija) organizuojamame respublikiniame konkurse ,,Šokio fiesta - 2015”, kuris vyks VDU (Vytauto Didžiojo universiteto) salėje. Konkursų maratonas tęsis – Klaipėda, Panevėžys, Vilnius… Gegužę - Žvaigždūnės 22 – ojo gimtadienio- koncertas, Šilutės miesto šventė, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo šventė Lenkijoje ir…t.t 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar lankėtės Sausio 13-osios minėjimo renginiuose?