Trečiadienio horoskopas – kovo 25 d.

2015-03-25, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Rožių žiedai.
Fotolia nuotr. / Rožių žiedai.

„Grožis – tai, kas yra tavo viduje ir kaip tai atsispindi tavo akyse“, – tiki aktorė Sophia Loren. Padarykite kažką tokio, kas priverstų jūsų ir aplinkinių akis žibėti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums bus lengva nukreipti savo ir kitų žvilgsnius į tuos tikslus, kuriuos sau išsikelsite. Link jų, regis, artėsite mažais žingsneliais, būdami kantrūs ir nuoseklūs, nesitikintys greitos sėkmės ar rezultatų. Tokiu būdu jums bus padidinta tikėjimo porcija, suteikta reikalingų žinių ir pasitikėjimo, kad jums ilgainiui atsivertų trokštamos perspektyvos.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savo iniciatyva šiandien nieko nesužavėsite, nes viską atliksite kuo toliau nuo kitų akių. O jei kažką atvirai demonstruosite, gal net liksite nesuprasti. Todėl savo sumanymus kol kas brandinkite, neatsisakydami bendradarbiauti su tais, kurie jums reikalingi ir kuriems reikalingi jūs. Nors finišas bus toli, o trokštami laurai dar toliau, kažką vis dėlto galite išjudinti iš mirties taško.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Senos problemos tarp komandos narių prašyte prašysis išsprendžiamos. Ir jums kitos išeities nebus, kaip ieškoti rakto, kuris atrakintų duris į jums užtrenktas sėkmingų santykių duris. Panašu, kad vieni jūs pralaimėtumėte bet kokiame šios dienos mūšyje. Kreipkitės pagalbos į kolegas, partnerius ar kitus žmones, net jei reikės prašyti dar ir dar kartą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien teks prisiminti, kokie nebaigti ar netinkamai atlikti darbai jums trukdo pasiekti profesinės sėkmės ar darbe nustatytų tikslų. Jei užklups abejonės, kolegos jums parodys klaidas, kurias privalote ištaisyti. Panašu, kad jums seksis tiek, kiek imsitės atsakomybės už tai, kas privaloma, užuot ieškoję to, kas jus džiugina. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Už viską svarbiausia jums šiandien bus gerai jaustis ir sutarti su aplinkiniais. Džiaugsmo siekimas bus jūsų pagrindinis variklis, kuris veiks pamažu, dažnai grąžindamas jus atgal ir primindamas, kad gerai apsižvalgytumėte savo praeityje. Galbūt jus pakvies kažką naujo perprasti, išmokti ir įsisąmoninti tam, kad galiausiai priartėtumėte prie savojo tikslo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tai, kas šiandien vyks jūsų namuose, nedžiugins, bet rasite sprendimų, kurie padės sukontroliuoti situaciją. Regis, reikės išspręsti kelis galvosūkius ir nevengti pasinaudoti kitų žmonių siūloma pagalba, lėšomis, žiniomis, sugebėjimais ar kitokį ryšį su jais užmegzti. O jei vėl ir vėl kažką tenka taisyti, nenusiminkite, šiuo metu tai normali eiga.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kai kurie laikini nepatogumai jums primins, koks jūsų potencialas dar neišnaudotas. Kaip ir keletas pokalbių ar vienas iš jų, kuriam galbūt ilgai ruošėtės ar dėl kurio ilgai nerimavote. Liepkite sau neskubėti ir nedaryti skubotų išvadų. O viskas, ką išgirsite, gali būti pravartu tiek jums, tiek visiems kitiems, kurie dalyvaus pokalbyje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien kai kurie iš jūsų tikrai patirs, kad didelės jų pastangos duoda mažai rezultato. Tačiau tai ne priežastis nustoti dirbti ar liautis stengtis. Dar blogiau, jei nuleisite rankas ir vengsite atsakomybės – ji vis tiek jus pasivys ir lieps atlikti tai, kas nebuvo atlikta. O kai tai suprasite, ir dovanų ateityje jums nebus pagailėta.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nenuostabu, jei šiandien, sutelkę visas savo pastangas, vis dėlto neišjudėsite iš vietos. Bandykite dar kartą. Dar ir dar kartą, kol įsitikinsite, kad padarėte viską, kas jūsų rankose. Na, o tada, neradę nei akimirkos atsipalaiduoti, suprasite, kokie džiugūs, žavūs ir gardūs gali būti jūsų užsispyrimo ir kantrybės vaisiai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Visų jūsų šios dienos tikslų kelio galas bus jūsų namai ir šeima. Turbūt turėsite suprasti, ko nesate padarę praeityje ar kokias spragas ten palikę. Gydykite senas nuoskaudas ir dėliokite išsibarsčiusius darbus ar daiktus į lentynas tam, kad jūsų praeitis nekurtų chaoso dabartyje. Vos ten įvesite tvarką, iš karto pastebėsite trokštamas prošvaistes.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kolektyvo nariai ar draugai šiandien jums primins kažkokias jūsų pareigas. Išsakę savo nuomonę, išklausykite ir jų pozicijas. Įsiklausę, nesipriešinkite teikiamai informacijai ar žinioms. Visa tai jums reikalinga, siekiant pagerinti santykius ar užtikrinti spartesnę informacijos sklaidą ateityje. Nors dabar link to judate tik mažais žingsneliais. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sprendimai dėl karjeros ar nedidelių profesinių užduočių šiandien gali jus įmesti į būseną, kad jau tai esate patyrę ir vėl bijote suklysti. Pirmyn jus veda noras išreikšti tai, kuo jus apdovanojo gamta ir, be abejo, įgyti tvirtesnį materialinį pagrindą. Į tai atsiremkite, kai nežinosite, atsidūrę kryžkelėje, kurion pusėn šią akimirką pasukti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?