Jaunimas dalyvavo vasaros akademijoje

2023-08-28, Silute.lt
Šilutės jaunimas Kretingoje organizuotoje akademijoje. Silute.lt nuotr.
Šilutės jaunimas Kretingoje organizuotoje akademijoje. Silute.lt nuotr.
Rugpjūčio 7–9 dienomis Šilutės rajono savivaldybės jaunimo komanda dalyvavo Kretingos rajone vykusioje Jaunimo vasaros akademijoje „Kartu mes galime daug!“.

Ši akademija – tai išskirtinė Žemaitijos regiono jaunimo tradicija, gyvuojanti jau beveik du dešimtmečius. Šiemet jaunimas, su jais dirbantys darbuotojai, jaunimo reikalų koordinatoriai į Jaunimo vasaros akademiją atvyko ne tik iš viso Žemaitijos regiono, bet ir iš Alytaus, Visagino, Pakruojo bei kitų šalies miestų ar miestelių.

Pagrindinė šių metu akademijos tema – jaunuolių įgalinimas. Tad buvo surengta ir speciali „Profesijų biblioteka“, kurioje savo profesijas pristatė policijos, priešgaisrinės, probacijos tarnybų pareigūnai, rajono kultūros, turizmo bei kitų sričių atstovai. Vasaros akademijos metu jaunuoliai taip pat dalyvavo bendrose diskusijose, kūrybinėse dirbtuvėse, darbo grupėse, įvairiose sportinėse rungtyse.

Galime pasidžiaugti, kad Šilutės jaunimo komanda parsivežė apdovanojimą – pelnė 1 vietą sportiškiausių komandų varžytuvėse.

Taigi per šią, net tris dienas vykusią jaunimo fiestą, Šilutės rajono jaunimas ne tik patyrė naujų įspūdžių, bet ir susipažino su kitų Lietuvos savivaldybių jaunimu bei dar kartą visiems įrodė, kad jaunimas yra ne ateitis, o dabartis!

Pick 3 results


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!