Ketvirtadienio horoskopas – kovo 26 d.

2015-03-25, ji24.lt
123rf.com nuotr. / Vandens lašas.
123rf.com nuotr. / Vandens lašas.

Astrologinės prognozės prie kavos ar arbatos puodelio – tai tarsi desertas su nuliu kilokalorijų. Skanaus skaitymo.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Per dieną būsite smalsūs, vikrūs, aktyvūs ir šnekūs. Tiesą sakant, šiose srityje jums lygių nebus. O kuo aktyviau sieksite save išreikšti, kuo įnirtingiau grumsitės už vietą po saule ir kuo sparčiau judėsite link savo asmeninių tikslų – tuo daugiau pagarbos sulauksite, įdomių žmonių sutiksite ir į jums reikalingas vietas pateksite. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Turėsite numatę sau ne vieną tikslą, tačiau ir jį aplinkiniams suprasti bus nelengva, ir būdus, kuriais ketinate link jo nusigauti. Raskite priemonių, kurios tinkamai pakurstytų jūsų savivertės židinį. Jei to nedarysite, kažkas iš jūsų aplinkos pamanys, kad ne kažką racionalaus atliekate, bet vien sau suprantama kalba šnekate.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kalbos tarp draugų ar komandos narių netils. Ne tik šiaip sau šnekučiuositės, bet planuosite ir kažko visi kartu savo kalbomis sieksite. Beje, bandysite perimti iniciatyvą, todėl kuo daugiau ausų jūsų idėjos pasieks, kuo didesnis bus atgarsis ir kuo didesnė auditorija imsis veiksmų, tuo geriau šiame vaidmenyje jausitės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors šiandien jausitės saugesni ne scenoje, o jos užkulisiuose, jūsų kiekvienas veiksmas bus visiems matomas. Be to, visi su tuo susidūrę asmenys norės tai, ką regi prieš akis, pakomentuoti. Laimei, jums tai bus nė motais. Viską atlikę, būsite ramūs, nes žinosite, kad jūsų poelgiai buvo geranoriški ir išties nesavanaudiški.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nebus geresnės vietos nei grupė žmonių, kurioje jūsų draugai, bendramoksliai, kolegos ar jūsų bendražygiai. Savo vietą šioje komandoje greitai rasite ir kitiems joje puikiai jaustis padėsite. Ypač tam pravers jūsų optimizmas, žinios ar požiūris. Tai taps kuru, padėsiančiu jūsų grupės tikslams suteikti tinkamą pagreitį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Svarbiau už darbą ir su juo susijusius tikslus nieko aplink save nerasite. Laukdami, kol kas jums sukurs tinkamas sąlygas veiklai, perpildysite save jus griaunančiomis emocijomis. Todėl raskite būdų savo darbe panaudoti energijos perteklių. Tiesa, galėdami disponuoti kitų žmonių lėšomis ar paslaptimis, daug sparčiau į priekį pasistūmėsite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Svarbiau už darbą ir su juo susijusius tikslus nieko aplink save nerasite. Laukdami, kol kas nors jums sukurs tinkamas sąlygas veiklai, perpildysite save jus griaunančiomis emocijomis. Todėl raskite būdų savo darbe panaudoti energijos perteklių. Tiesa, galėdami disponuoti kitų žmonių lėšomis ar paslaptimis, daug sparčiau į priekį pasistūmėsite. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite labiau vertinami už tai, ką darote, o ne už tai, apie ką kalbate. Tiesa, pasikalbėti norėsite ir kaišiosite nosį ne vien į savo reikalus. Painiavos ir nesusipratimų išvengsite, jei kitų veiklą komentuosite tik tuomet, kai patys viską tobulai atliksite. O jei nuspręsite sužadinti kolegas veiklai, jums lygių nebus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būsite nepralenkiami ir visaip stengsitės dėl to, kas jus džiugina, augina jums sparnus ar bent šiek tiek vilčių suteikia. Jūsų veržlumas bus ne tik svarbus jums. Visi iš jūsų tikėsis daug, o tai regėdami patys paseks jūsų pėdomis. Ir iš tiesų, kiekvienas jūsų ryžtingas poelgis (arba pokalbis) jus priartins prie geriausio rezultato.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien vietoj nenustygsite, tačiau jūsų aktyvumas pasireikš atliekant konkrečias kasdienes užduotis, susijusias su darbu, namais, šeima, buitimi ar sveikata. Net jei svarbių sprendimų priėmimą atiduosite į rankas kitiems, nemanysite, kad jūsų atliktas darbas yra menkesnis už jų. Ir tuo netruks patikėti kiti žmonės.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būsite pirmi, kai reikės ką nors sužinoti, su kuo nors paplepėti, susitikti ar kur nors kuo greičiau nuvykti. Ir priešingai, bet kokie raginimai ką nors susitelkus reikšmingo atlikti jums taps neįveikiama viršukalne. Ir lai niekas neverčia jūsų keisti nuomonės – darykite tai, kas jums teikia džiaugsmo ir motyvuoja tolimesniems veiksmams.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien daugiausiai žygių atliksite dėl savo finansinės padėties. Skubėdami strimgalviais link savo sugalvotos ar kitų žmonių jums nurodytos stotelės, ne visada matysite kelio ženklus. Tačiau, nepaisant to, jums reikalingoje vietoje atsidursite. Tik nežinia, ar pripildysite tokiu būdu savo piniginę, ar ištuštinsite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?