Šilutės ligoninėje darbą pradėjo du nauji gydytojai

2023-09-07, Šilutės ligoninės administracijos informacija
Gydytojai Lina Minkevičiūtė bei Povilas Bardzilauskas.
Gydytojai Lina Minkevičiūtė bei Povilas Bardzilauskas.
Rugpjūčio pabaigoje prie Šilutės ligoninės gydytojų komandos prisijungė du jauni specialistai – fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Lina Minkevičiūtė bei vidaus ligų gydytojas Povilas Bardzilauskas. Iš Alytaus atvykę medikai džiaugiasi geromis darbo sąlygomis, nuoširdžiu kolegų bendravimu bei užsitarnauja Šilutės rajono pacientų pasitikėjimą.

Į kolektyvą įsilieję savo sričių specialistai – neabejotinas pastiprinimas Vidaus ligų bei Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriams. Jų dėka pagerės paslaugų prieinamumas pacientams, kas yra vienas iš Šilutės ligoninės tikslų.

Gydytoja Lina kilusi iš Zarasų krašto, pernai ji baigė fizinės medicinos ir reabilitacijos rezidentūrą Lietuvos sveikatos mokslų universitete Kaune ir išvažiavo dirbti į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę (toliau – Alytaus ligoninė).

Povilas vidaus ligų rezidentūra baigė prieš trejus metus, nesenai išklausė ir geriatrijos kursus. Koronaviruso pandemijos metu jaunas gydytojas vadovavo Alytaus ligoninės COVID skyriui, vėliau dirbo vidaus ligų, geriatrijos skyriuose.

Anksčiau medikų pora Šilutėje lankėsi tik vieną kartą, jų pačių žodžiais sakant, turistiniais tikslais. Dirbti Šilutės ligoninėje dar pavasarį juos pakvietė vyriausiojo gydytojo pavaduotoja medicinai Greta Undžytė. Darbo pokalbiui alytiškiai atvyko per Šilutės miesto šventę. Tuomet Lina ir Povilas susipažino su  ligoninės vadovu Algiu Starkumi. Juos sužavėjo nuoširdus ligoninės atstovų bendravimas – įvyko ne tik darbo pokalbis, bet ir ekskursija po miestą.

 Medikai prisipažįsta, kad iš pradžių mintis atvažiuoti dirbti į Šilutę kėlė šypseną, tačiau po truputį gyvenimo kelias vedė link Pamario krašto sostinės. Priimti sprendimą persikraustyti padėjo ir pokalbiai su Šilutės ligoninėje praktiką atlikusiais gydytojais, pažįstamais, kilusiais iš šio krašto.

„Kieno bepaklausdavome, visi teigiamai atsiliepė apie Šilutę, kad tai ir gražus kraštas, ir ligoninės darbuotojai draugiški, ir pacientai malonūs. Kai sprendėme klausimą, vykti ar nevykti, nė vienas žmogus nepasakė kažko neigiamo“, – prisimena Lina, kuri jau kuris laikas svajojo gyventi arčiau jūros arba marių.

Kiek sunkiau apsispręsti buvo Povilui, nes Alytus jam gimtasis miestas, ten gyvena tėvai, Alytaus ligoninėje jis išdirbo ilgiau, kolegos jau buvo tapę draugais. Visgi, Šilutės ligoninės administracijos dėmesys, pasiūlytas konkurencingas atlyginimas, šilti kitų žmonių atsiliepimai, padrąsino priimti sprendimą atvykti gyventi ir dirbti į Šilutę.

Pasak P. Bardzilausko, nors Šilutės ligoninė ir mažesnė už Alytaus, darbo pobūdis nelabai skiriasi –dauguma pacientų vyresnio amžiaus, jie serga panašiomis lėtinėmis ligomis, kurioms paūmėjus prireikia stacionarinio gydymo. Ligoninėje atliekami visi reikiami tyrimai pacientų ištyrimui, yra šiuolaikiška medicininė įranga, medikamentai ir kitos priemonės.

Pirmąją savaitę Lina ir Povilas susipažino su kolegomis, kurie jų pastebėjimu yra draugiški ir šilti žmonės – norintys bendrauti bei siūlantys savo pagalbą.

Komandą papildžiusiais specialistais džiaugiasi ir Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Algis Starkus: „Labai džiugu, kad jauni gydytojai renkasi mūsų gydymo įstaigą, stengsimės sudaryti kuo geriausias sąlygas jiems dirbti. Ir ilsėtis Pamario krašte sąlygos puikios. Tikiuosi, kad Lina ir Povilas Šilutėje įsikurs ilgam ir linkiu jiems visokeriopos sėkmės“.

Šilutės ligoninė kviečia prisijungti ir kitų profesijų gydytojus, kitą medicinos personalą. Naujai atvykstantiems gydytojams yra galimybė pasinaudoti Šilutės rajono savivaldybės parama (piniginės išmokos arba būsto nuomos, kelionės išlaidų kompensavimas). Darbo pasiūlymų rasite čia: https://www.silutesligonine.lt/karjeros-galimybes/


Straipsnio komentarai

Zita2023-09-11
Gydytojas Povilas dirbo mūsų ligoninėje.Puikus specialistas,gaila,kad išvyko iš mūsų.Didžiausios sėkmės jam! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Aldona 2023-09-10
Jaunas. Vyras. Terapeutas. Darbo rinkoje tikras lobis ir jau, praktiškai, retenybė. Dar Povilas ir gydytojas puikus, geras žmogus. Alytui užuojauta. Šilutei sveikinimai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2023-09-07
tikrai nesigailėsite pasirinkę Šilutės ligoninę.Pirmiausia ,tai labai rūpestingas pacientams ir draugiškas kolektyvas vadovaujamas labai atsakingo ir profesonalaus gydytojo A.Starkaus .Sėkmingo ir linksmo ,o tai įmanoma Šilutėje ,gyvenimo pamario krašte. Komentaras patinka Komentaras nepatinka