„O čia jaučiuosi kaip karalienė“

2015-03-29, Stasys BIELSKIS

Buvęs nutriušęs, apleistas Stoniškių kultūros namų pastatas po renovacijos pasikeitė neatpažįstamai. Viduje panaudotos šiuolaikiškos apdailos medžiagos, kita įranga. Neseniai į renovuotą pastatą persikėlė Stoniškių seniūnija ir biblioteka. Surengta smagi įkurtuvių šventė.

Stoniškių seniūnas Ričardas BARTKEVIČIUS:

- Džiaugiamės moderniai įrengtu administraciniu pastatu, kuriame ir šildymą patys reguliuojame. Patalpos – geroje vietoje, centre. Gal šiek tiek pavojingiau yra vaikams, ateinantiems į bibliotekoje esančią kompiuterių klasę, mat pastatas – prie Šilutės-Pagėgių plento ir kelio į Katyčius sankryžos. Vaikai turi būti atidesni, nes čia eismas žymiai didesnis nei buvo prie senojo pastato. Tikimybė įvykti nelaimingiems atsitikimams – irgi didesnė.

Kol kas neturime kuo skųstis, statybininkų darbo kokybė puiki – nesimato jokių defektų. Turime tik problemų su kompiuteriais, nes kartais nutrūksta interneto ryšys, stringa žemės ūkio naudmenų deklaravimo ir kitos programos. Bet dar tik pradžia – neseniai čia atsikraustėme, tikimės, kad viskas bus gerai.

O patalpomis visi esame patenkinti – erdvu, gražu ir nauja, o kas nauja, tas ir malonu. Malonu ne tik darbuotojams, bet ir tiems, kurie čia ateina. Stengsimės kiek galėdami geriau atlikti savo pareigas, suteikti visokeriopą pagalbą gyventojams.

Seniūnijos raštvedė Sandra BARKAUSKAITĖ:

- Gerai, gražiai čia gyvename. Visiškai kitaip nei buvo anoje seniūnijoje. Šiltos patalpos, šviesesnės, erdvesnės. Tai visiškai skirtingi dalykai, nepalyginami.

Seniūnijos socialinė darbuotoja Rita JONELIENĖ:

- Aš galiu pastebėti tik tai, kad aname pastate socialinės darbuotojos kabinetas buvo antrame aukšte, todėl žmonėms, ypač vyresniems ir pagyvenusio amžiaus, buvo sunkiau užlipti.

Dabar gyventojams labai patogu, kadangi kabinetas yra pirmame aukšte, ir seniūnas yra šalia, ir raštvedė – kai reikia kokių nors dokumentų ar paslaugos, pas juos čia pat galima užeiti. Ir patalpos - erdvesnės, ir baldai – naujesni, seniūno dėka. Viskas gerai, visko yra, tik, kaip seniūnas minėjo, kartais turime problemų su kompiuterinėmis programomis.

Seniūnijos socialinio darbuotojo padėjėja darbui su rizikos šeimomis Romualda GADEIKIENĖ:

- Skųstis nėra kuo, džiaugiamės naujomis patalpomis, smagu, labai šviesūs ir erdvūs kabinetai. Smagu dirbti po vieną kabinete. Turiu galimybę pakalbėti su žmonėmis asmeniškai, nes mano šeimos – rizikos šeimos, jos visada yra drovios, stengiasi, kad jų aplinkiniai neišgirstų.

Žemės ūkio specialistė Stoniškių seniūnijoje Aldona ALIŠKEVIČIENĖ:

- Jau septynerius metus dirbu šį darbą Stoniškių seniūnijoje. Aišku, džiaugiuosi, pripratau prie žmonių, nes čia gimusi, užaugusi, dirbusi su savo bendraamžiais, jaunaisiais ir vyresniais ūkininkais.

Balandžio 13-ąją prasidės pasėlių deklaravimas, lauksime ūkininkų. Šiemet deklaravimo taisyklėse yra nemažai pakeitimų. Neaišku, kaip veiks tas mūsų internetas, štai šiandien visą dieną jo nėra. Jeigu taip būtų balandžio 13-ąją ir kitomis dienomis, negalėčiau dirbti – padėti ūkininkams užpildyti deklaracijas. Bet tikimės, kad viskas bus gerai, „susireguliuosime“, dar tik nauji gyventojai esame šitame pastate

Ką čia bekalbėti apie naująsias seniūnijos patalpas, ką čia bepalyginti – ten jau „mirtinai“ reikėjo remonto. O čia dabar jaučiuosi kaip karalienė.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!