Šilutėje bandoma pritraukti dirbti policijos pareigūnais

2023-09-11, Silute.lt
Šilutėje taip pat trūksta policijos pareigūnų.
Šilutėje taip pat trūksta policijos pareigūnų.
Savivaldybės taryba pritarė sprendimo projektui „Dėl trūkstamų policijos pareigūnų pritraukimo į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariatą tvarkos aprašo patvirtinimo“. Taip patvirtinta trūkstamų pirminės ir vidurinės grandies policijos pareigūnų pritraukimo į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariatą programa.

Trūkstamų pirminės ir vidurinės grandies policijos pareigūnų pritraukimo į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariatą tvarkos aprašo tikslas – mokymosi įstaigose besimokančius, mokymo įstaigas baigusius asmenis, jau tarnaujančius ir buvusius policijos pareigūnus, siekiančius grįžti į vidaus tarnybą, skatinti pasirinkti tarnybą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariate.

Patvirtintos šios finansinės skatinimo priemonės ir jų dydžiai:

vienkartinė skatinamoji išmoka – po 6 000 Eur.

Pasinaudojęs finansine skatinimo priemone įsipareigojama nepertraukiamai, ne trumpiau kaip 3 metus nuo finansinės skatinimo priemonės sutarties pasirašymo, eiti statutinio valstybės tarnautojo pareigas Tauragės apskr. VPK Šilutės r. PK ne mažesniu kaip 1 etato darbo krūviu. Jeigu dėl tam tikrų pateisinamų aplinkybių pareigūnas (-ė) negali eiti pareigų (dėl nėštumo ir gimdymo atostogų, atostogų vaiko priežiūrai ir kt.), laikotarpis atitinkamai pratęsiamas.

Išlaidų kompensavimas – ne daugiau kaip 20 000 Eur skiriama gyvenamajam būstui (gyvenamosioms patalpoms) įsigyti nuosavybėn Šilutės rajono savivaldybėje.

Pasinaudojęs finansine skatinimo priemone įsipareigojama ne trumpiau kaip 5 metus nuo finansinės skatinimo priemonės sutarties pasirašymo, eiti statutinio valstybės tarnautojo pareigas Tauragės apskr. VPK Šilutės r. PK ne mažesniu kaip 1 etato darbo krūviu ir deklaruoti gyvenamąją vietą bei gyventi Šilutės rajono savivaldybėje. Jeigu dėl tam tikrų pateisinamų aplinkybių pareigūnas (-ė) negali eiti pareigų (dėl nėštumo ir gimdymo atostogų, atostogų vaiko priežiūrai ir kt.), laikotarpis atitinkamai pratęsiamas.

Finansavimas skiriamas asmenims, kurie per paskutinius 5 (penkerius) metus nebuvo įsigiję / neturėjo nuosavybės teise priklausančio gyvenamojo būsto (gyvenamųjų patalpų) Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje.


Straipsnio komentarai

manau,2023-09-19
pirmiausia reikia protingų policininkų, o ne durnių dėl skaičiaus etatams užpildyti ir NT įsigyti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to gytis2023-09-18
tu net neįsivaizduoji kaip jų trūksta Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Gytis2023-09-17
Toks jausmas, Šilutėje trūksta tik gydytojų ir policininkų :D Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2023-09-11
Biudžeto tusčias švaistymas. Geriau paremtų mokytojus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka