Kokią vietą vyrų gyvenime užima aulinukai?

2023-09-12, Pranešimas spaudai
Asociatyvi pexels. com nuotr.
Asociatyvi pexels. com nuotr.
Sunku suskaičiuoti visus atvejus, kada aulinukai vyrams yra būtini. Ši avalynė puikiai pasitarnauja žiemą, lietingą rudenį ir pavasarį, kai tenka dirbti sudėtingomis lauko sąlygomis. Geri žieminiai auliniai batai su pašiltinimu apsaugo kojas nuo drėgmės ir šalčio, o jų padai pritaikyti vaikščioti slidžiais paviršiais. Dėl ilgųjų aulų į batų vidų neprikrenta sniego.

Kokioms vyriškoms veikloms yra reikalingi auliniai batai?

Geri, patogūs ir išvaizdūs auliniai batai ne tik gelbsti nuo šalčio ir drėgmės. Jų reikia, patraukus į žygį, į grybus, žvejybą ir medžioklę, dirbant statybose, žemės ūkyje, melioracijoje, prie kelių, ugniagesių gelbėtojų tarnyboje ir kituose panašios paskirties darbuose.

Esama ir stilingų, simpatiškai atrodančių aulinukų, kuriais apsiavus drąsiai galima leistis į promenadą miesto šaligatviais arba parko takeliais. Svarbu, kad būtų pasirinktas pats stilingiausias šių batų modelis. Auliniams batams yra būtinas storas guminis padas, kuris vaikščiojimo metu apsaugo kojas nuo purvo, sniego ir druskos taršos.

Kaip derinti vyriškus aulinius batus prie aprangos stiliaus?

Rudos arba juodos spalvos auliniai batai tinka prie pačių įvairiausių sportinių kelnių modelių visais metų laikais. Ar būtų žiema, ar vėlyvas ruduo, ar ankstyvas pavasaris, prie vyriškų aulinių batų taip pat šauniai tinka odinė ar iš kitokio audinio pasiūta striukė.

Šį apavą galima derinti su įprastais klasikiniais džinsais, su parkos ženklo ar net su pūkine striuke. Išvaizdūs auliniai batai – tai lyg vyšnios uoga ant torto rudens ir žiemos sezonų metu. Išsiruošus į rimtesnį žygį geriausia vilktis aptemptas sportines kelnes, nes jų apatinę dalį labai patogu sukišti į aulinius batus. Tokio pobūdžio aprangos stilius idealiai tinka pačiomis įvairiausiomis progomis.

Kokios spalvos žygio aulinius batus rinktis?

Kad iki galo sėkmingai pavyktų išlaikyti bendrą aprangos stilių, būtina tinkamai derinti aulinių batų ir kelnių spalvas. Tarkim, jūs avite rudos arba juodos spalvos žygio aulinukus, tada prie jų labai tiks ryškios raudonos, mėlynos, violetinės arba žalios spalvos sportinės kelnės. Kurias irgi būtų praktiška kartu su batais įsigyti sporto drabužių ir avalynės parduotuvėje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!