Pareigūnai vykdė sustiprintą neblaivių vairuotojų kontrolę

2023-09-15, Tauragės AVPK informacija

Vis tik tikinčių, kad net ir išgėrę jie yra „puikūs“ vairuotojai, ir kad policijai neįklius, pasitaiko ne vienas.

2023 m. rugsėjo 11-13 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai siekdami užtikrinti eismo saugumą keliuose, vykdė vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.

Priemonės metu policijos pareigūnai visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje patikrino 575 transporto priemones ir išaiškino 4 neblaivius automobilių vairuotojus bei 3 neblaivius dviračių vairuotojus.

Pirmadienį, rugsėjo 11 d., Tauragės r., Ruikių k., didžiausias neblaivumo laipsnis fiksuotas dviračio vairuotojui, gim. 1970 m. Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,74 promilės.

Antradienį, rugsėjo 12 d., Šilutės m., automobilio „Peugeot“ vairuotojas pastebėjęs policijos pareigūnų automobilį, staiga padidino greitį ir nuvažiavo tolyn. Policijos pareigūnai įjungę specialiuosius šviesos ir garso signalus, bandė sustabdyti transporto priemonę, tačiau vairuotojas akistatos su jais nusprendė išvengti – nestojo. Vairuotojo kelionė baigėsi griovyje. Paaiškėjo, kad policijos reikalavimo sustoti nepaisė 25-erių Šilutės miesto gyventojas. Blaivumo patikrinimo metu užfiksuotas 1,17 prom. girtumas.

Priemonės metu nustatyti 44 įvairūs Kelių eismo taisyklių pažeidimai, tarp kurių – neįregistruotos bei privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu neapdraustos transporto priemonės vairavimas, taip pat vairavimas transporto priemonę, kuriai neatlikta privaloma techninė apžiūra, naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, saugos diržų nesegėjimas.

Norėdami užkirsti kelią neblaiviems vairuotojams, keliantiems pavojų ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių saugumui, policijos pareigūnai ir toliau tikrins į darbą skubančių vairuotojų blaivumą visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje.

Raginame gyventojus nesėsti už automobilio vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims. Taip pat turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedvejodami praneškite policijos pareigūnams.


Straipsnio komentarai

2023-09-28
norėjote pasakyti, kad kas dešimtas vairuoja išgėręs...
Saugos diržai daugiau asmeninis reikalas...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2023-09-15
Nėra tokie prasti tie neblaivūs vairuotojai, tik policija juos nepagrįstai persekioja dėl neadekvačių baudų ir dėl to gaunamo nepagrįsto pelno. Realiai devynis įvykius iš dešimties sukelia blaivūs vairuotojai. o tokie pažeidimai kaip vairuotojo pažymėjimo neturėjimas neapsidraudimas, diržo nesegėjimas iš viso neturi įtakos eismo saugumui, nes neteko girdėti kad eismo įvykis įvyko būtent dėl diržo nesegėjimo, vairuotojo pažymėjimo ar draudimo neturėjimo Komentaras patinka Komentaras nepatinka