Penktadienio horoskopas – kovo 27 d.

2015-03-27, ji24.lt
„Shutterstock“ nuotr. / Jazminų žiedų arbata
„Shutterstock“ nuotr. / Jazminų žiedų arbata

Jei esate kūrybingas, artistiškas, mokate prikaustyti dėmesį savo oratoriniais gebėjimais, jums sekasi pamėgdžioti, improvizuoti, priversti susimąstyti ar prajuokinti, galite pasveikinti save su Tarptautine teatro diena.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Patiks tai jums tai ar ne, bet jūsų širdis šiandien liks namuose. Net visą laiką skirdami darbui, kiekvieną savo veiksmą motyvuosite šeimos narių norais arba poreikiu juos pradžiuginti. Deja, siekdami to, kas jus vilioja, išmesite iš galvos ne tik konkrečius žmones, bet pamiršite ir apie savo realias galimybes. Na, o nuo čia netoli iki nepagalvotų išlaidų. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pasišnekučiuokite šiandien su kolegomis, bičiuliais ar tiesiog gatvėje bei internete sutiktais asmenimis. Tai padės jums pasijusti reikalingais, būti išklausytiems ir išgirsti įdomių istorijų, kurių prasmės iki šiol neįžvelgėte. O norėdami sužavėti visus tuos, su kuriais jus sieja šeimos ryšiai, lengvai dalysite pažadus, iš kurių ne visus pavyks išpildyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus svarbu užsidirbti, tačiau ne visada aišku, ar tam tikri jūsų veiksmai ves link šio tikslo. Būdami jautrūs tiems, su kuriais dirbate, ir remdamiesi ne akivaizdžiais faktais, o šeštuoju jausmu, daugiau įgysite. Be to, nenuostabu, jei jūsų noras su kuo daugiau žmonių susitikti ir pasikalbėti galiausiai jus paklaidins.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ši diena jums tiks, jei nenorite sėdėti užsidarę, o ketinate pranešti visiems, kokie mieli, supratingi ir atjaučiantys esate. Be to, dar visi supras ir tai, kad jūsų sugebėjimui panaudoti intuicijos galias neprilygsta niekas. Negana to, draugai ar kolektyvo nariai užkariaus didžiąją dalį jūsų dėmesio, o jūs neatsispirsite pagundai jiems duoti tai, ko jie trokšta. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jus gali užvaldyti prieštaringos nuotaikos. Viena vertus, jums nė motais tai, kas aktualu kitiems. Tūnosite savo pasaulėlyje, nesukdami dėl nieko galvos. Ir staiga suprasite, kad turite kažkam kažką įrodyti, o iš tiesų (nepaneigsite) – sužavėti. Didžioji dalis žiūrovų bus tikri, kad jums sekasi. O kaip viskas iš tiesų, regis, kitų neinformuosite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savo noru (ir išties geranoriškai) dalysitės turimomis gėrybėmis su draugais ar kolegomis, trumpam pamiršę nuoskaudas ir nesusipratimus. Nors ne viskas aišku, taip gera užmegzti ryšį ir jį palaikyti!  O kai jus paprašys paguosti bendramokslį ar jūsų artimo žmogaus giminaitį, mesitės pagalbon, pamiršę apie savo asmeninius poreikius.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien bus svarbu visais ir viskuo darbe pasirūpinti taip, kad kuo daugiau asmenų apie tai žinotų. Tik štai būdų pasirinkti negalėsite. Jei noriai bendradarbiausite, būsite kūrybiški ir remsitės ne tik akivaizdžiais faktais, nustebsite, kaip viskas paprasta. Tačiau prieš nuspręsdami dalyvauti rizikingame žaidime, įsitikinkite, kad visos taisyklės jums priimtinos. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jums palankūs žmonės nuoširdžiai reikš jums savo simpatijas, ir jūs ištirpsite it koks paskutinis sniegas. Tada jiems bus paprasta jus pakreipti ton pusėn, kuri palanki jiems. Iš tiesų, jūs manysite, kad viskas yra priešingai. Be to, atvirai papasakosite apie savo santykius ar kokią pikantišką jų detalę atskleisite, siekdami atkreipti į tai kažkieno dėmesį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Svajodami apie laiką, kurį netrukus leisite su šeima ar atsižvelgę į savo šeimos narių rekomendacijas, daug mikliau perlipsite šios dienos slenksčius. Regis, tokiu būdu jų net nepastebėsite ir pirmyn žygiuosite, džiaugdamiesi kiekviena dienos akimirka. Ir jei matysite, kad geriau už kitus žinote, kaip pasirūpinti buitimi ar savo sveikata, nenuleiskite rankų. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums neverta būti vieniems, todėl vienatvę iš karto išvykite, vos ji pradės sukiotis ties jūsų namų ir biuro durimis. Tiesa, tokiu būdu tapsite lengvai priklausomi nuo jūsų aplinkoje esančių žmonių, bet giliai širdyje jus tai džiugins. Ko jau ko, bet džiaugsmo vengti nieks jums nepatars, todėl nesivaržydami džiaukitės ir savo mylimus žmones džiuginkite.
VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien įveikti kasdienes užduotis jums vieni niekai, o gerai jaustis – tiesiog privaloma. Kad kuo geriau pavyktų šią misiją atlikti, pasidairykite namuose arba savo prisiminimuose. Ten tikrai slepiasi kažkokia jūsų pamiršta laimės priežastis. O tai, besibaigiant darbo savaitei, gali tapti akstinu pagražinti, patobulinti ar praturtinti savo šeimos gyvenimą. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Turite daug šansų tapti mylimų žmonių traukos centru, nes visi kažkodėl norės atsidurti šalia jūsų. Neklauskite kodėl, o paieškote būdų jiems suteikti kuo daugiau pramogų, informacijos, žinių ar pamaloninti jų širdį savo kūriniais. Dar, jei jums pavyktų nesigirti apie savo darbą ar savijautą, o pasirūpinti jais, galėsite sau įteikti prizą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?