Pagėgiškių vokalinis tercetas – respublikinio konkurso laureatas!

2015-03-27, Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos informacija

2015 m. kovo 21d. Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje vyko VII –asis respublikinis harmonizuotų lietuvių liaudies dainų a‘cappella festivalis- konkursas „Oi žiba žiburėlis“, skirtas lietuvių kompozitoriaus M. K. Čiurlionio 140- osioms gimimo metinėms paminėti. Konkurse dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Ukmergės, Alytaus, Prienų, Jonavos, Šilalės, Druskininkų, Raseinių, Molėtų, Pagėgių.

Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į dvi kategorijas : pirmoji – pradinių, vidurinių mokyklų ir gimnazijų kategorija, antroji – muzikos mokyklų, choro ir muzikos studijų kategorija. Kiekvienos kategorijos dalyviai buvo suskirstyti į amžiaus grupes.

Pagėgių kraštą konkurse atstovavo Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos tercetas: Dovilė Pavilionytė, Kamilė Jankevičiūtė ir Roberta- Valentina Zubrickaitė, vadovaujamos mokytojos  metodininkės Reginos Pilkionienės. Mergaitės atliko M. K. Čiurlionio harmonizuotą  lietuvių  liaudies dainą „ Anksti rytą kėliau“ ir S. Šimkaus harmonizuotą  lietuvių  liaudies dainą ,, O ant kalno“.  Žiuri komisiją sužavėjo pagėgiškių aukštas dainų atlikimo meninis lygis, ir visų didžiųjų miestų nuostabai, pagėgiškėms buvo įteiktas laureato I-osios vietos diplomas. Jų kategorijoje pasirodė 8 tercetai. Šitokiu įvertinimu labai džiaugėsi mergaitės, jų mokytoja bei tėveliai, kurie lydėjo savo dukras į konkursą.

Žiuri komisijai vadovavo profesorius Petras Bingelis, kurio mostui pakluso finalinė

J. Naujalio harmonizuota lietuvių liaudies daina „ Oi žiba žiburėlis“.

 

 

                                                 

            

           

             

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!