Moksleiviai pademonstravo savo žinias respublikinių teisinių žinių konkurse „Temidė“

2015-03-27, Tauragės AVPK informacija

2015 m. kovo mėnesį Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (toliau – Tauragės apskr. VPK), Tauragės apskr. VPK Šilutės ir Šilalės rajonų bei Pagėgių policijos komisariatai organizavo kasmetinį bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinį teisinių žinių konkurso „Temidė“ II etapą.

Policijos organizuojamame renginyje moksleiviai turėjo galimybę ne tik pademonstruoti savo žinias žaisdami „protų mūšį“, bet ir daugiau sužinoti apie Konstituciją, kitus valstybės įstatymus, atsakomybę bei policijos pareigūnų kasdienį darbą.
Tauragės M. Mažvydo progimnazijoje dėl galimybės patekti į minėto konkurso III (apskrities) etapą varžėsi keturios Tauragės miesto ir rajono bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių komandos. Nugalėtojais komisija pripažino Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos komandą. Pagėgių savivaldybėje laimėtojais tapo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos komanda, kuriai suteikta galimybė dalyvauti šio konkurso trečiajame etape. Šilutėje pirmąją vietą iškovojo Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos moksleivių komanda, o Šilalėje geriausiai pasirodė ir kitame etape savo žinias ir sumanumą demonstruos Pajūralio pagrindinės mokyklos komanda.
Kiekvienais metais šiuo konkursu siekiama ugdyti moksleivių teisinį sąmoningumą, supratimą apie pačią teisinę sistemą, skatinti moksleivius pastebėti ir tinkamai reaguoti į neigiamus reiškinius jų socialinėje aplinkoje.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?