Pirmadienio horoskopas – kovo 30 d.

2015-03-29, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Paukštelis
Fotolia nuotr. / Paukštelis

Pradedame pirmadienio kelionę. Gardžios kavos ir smagios dienos!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Norėsite savaitę pradėti kuo pakiliau nusiteikę ir to pasiekti jums bus vieni niekai. Taigi, siekdami suteikti sau ar kitiems malonumą, aukosite dalį savo turimų lėšų ir stebinsite kitus originaliomis iniciatyvomis. Jos bus vertingos tiek auginantiems vaikus, tiek bandantiems išreikšti savo kūrybines idėjas ar gauti palaiminimą savo projektams

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien nelaukite kol kas nors jus pagirs ar paglostys – imkite ir darykite tai, kas paverstų bent vieno asmens dieną ypatinga. Nors asmeniniame gyvenime atliksite svarbesnius žygius nei visuomeniniame, džiaugsmo kiekvieną akimirką sparčiai daugės. O kad tai pavyktų, teks atsikratyti jums įprastų elgesio būdų ir retkarčiais pasielgti neįprastai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nenusėdėsite vietoje: nuolat kažkur skubėsite, keliausite iš vienos vietos į kitą, bendrausite su daugybe žmonių ir sieksite sutvarkyti nemažai skubių reikalų. Tiesa, dalį savo motyvų būsite linkę nuo kitų slėpti. Todėl kaip priedangą naudosite komplimentus ir neįprastus sprendimus, kurie stebins jūsų komandos narius. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Žinosite, kad esate verti visko, kas geriausia. O jei kažkas to nežino – tai vien jų problema. Todėl neskubėsite kam nors ko nors įrodyti. Gal net iškrėsite ką nors tokio, kas privers pakeisti nuomonę apie jus tuos, kurie užima aukštesnes pareigas. O jei staiga aplink padaugėtų norinčių tapti jūsų draugu – tai visiškai normalu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Turite visas priemones, padedančias parodyti pasauliui, kuo esate unikalūs. Todėl, kad ir kaip pasielgsite, jūsų poelgiais žavėsis. Esant tokioms aplinkybėms, išbandykite progas, kurioms paprastai nesiryžote. O jei dar išdrįsite pagirti tuos, kurie savimi abejoja ar net painiojasi jums po kojomis – išties tapsite visa galva aukštesni.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nuo saldumo ir pompastikos, kuriais bus paskaninti visi dienos patiekalai, pokalbiai ir susitikimai, jums gali tapti koktu. Bet tik tuo atveju, jei į tai žvelgsite kritišku žvilgsniu. Ką manote, jei iš šios medžiagos, kuri per daug blizga, tyliai sukurtumėte apdarą, pritaikytą ne kasdienybei, o kažkokioms ypatingoms progoms?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien, tapę kolektyvo ar grupės siela, jausitės lyg trumpam atsidūrę devintame danguje. Viską darysite, kad šis jausmas tęstųsi kuo ilgėliau. Nors tam naudosite pačias įvairiausias priemones, savo širdies atlapoti kiekvienam neskubėsite. Tačiau tai netrukdys užmegzti su kai kuo keistą dialogą ar neįprastu būdu papildyti savo gerbėjų gretas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Norėsite būti matomi ir tokie būsite, jei bent šiek tiek padirbėsite, t. y. pažvelgsite į savo darbą iš kitos perspektyvos, dažniau nusišypsosite ir galiausiai – patikėsite šalia esančių žmonių geranoriškumu. Oi, koks keblus gali būti šis slenkstis, jei neketinate palikti savo įprastos buveinės! Na, bet jums tai negresia, tiesa?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ar šiandien tingiai mėgausitės pavasariu, ar savaip sieksite nepasiekiamo – jokių gėrybių jums nebus pagailėta. Priešingai, savo elgesiu ir nežabotais lūkesčiais užkrėsite kitus. Esti viena sąlyga, kurią jums įvykdyti yra paprasčiau nei paprasta: negaiškite laiko smulkmenoms, kurios zuja aplinkui ar kurias jums bruka į rankas kolegos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savo dienos moto pasirinksite tokį: niekas nieko neturi žinoti apie jūsų planus ir lūkesčius. Taip uoliai slėpsite informaciją manydami, kad priešingu atveju labai rizikuojate. Verčiau atskleiskite kelis savo dienotvarkės punktus patiems artimiausiems. O jų dėka rasite kryptį, kuri jums padės geriausiai šiandien save išreikšti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tiesa paprasta: tokiomis dienomis kaip ši, atidumas ir laiku išsakytas pagyrimas gali nuversti kalnus. O jei girti kitus žmones jums nepakanka ryžto ar motyvų, pasitikrinkite, ar pakankamai save vertinate. Jums čia padės artimas žmogus ar net keli iš jų, savo noru ar jūsų prašomi jie pabus jūsų mokytojais ir konsultantais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien prieš save matysite visą vandenyną rūpestėlių. Laimei, jame nenuskęsite, ypač jei kiekvieną atliekamą veiksmą pažvelgsite kūrybiškai, neįprastai naudosite savo prigimtinius gebėjimus ir žinosite, ką už tai gausite. Apie savo rastus sprendimus nesivaržydami pasakosite, nesigilindami, ar kas nori jūsų klausytis.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?