Tokios Karolinos Toleikytės dar nematėte: fotosesijoje virto laukine šamane

2015-03-30, Žmonės.lt
„Voo-Doo“ nuotr. / Karolina Toleikytė
„Voo-Doo“ nuotr. / Karolina Toleikytė
Modelis, „Miss Fashion TV 2014“ nugalėtoja Karolina Toleikytė (18) vienai dienai kardinaliai pakeitė išvaizdą. Naujo laisvalaikio drabužių prekinio ženklo „Voo-Doo“ pristatymo fotosesijoje žavi blondinė virto įspūdinga mistiška šamane. Drąsus modelis nepabūgo pozuoti ir su tikra gyvūno kaukole tarp kojų.

„Voo-Doo“ nuotr./Karolina Toleikytė

Įkūnijant idėją, K.Toleikytės įvaizdis buvo pakeistas neatpažįstamai. Fotosesijos sumanytojai modeliui sukūrė įspūdingą šukuoseną, papuošė netradiciniu makiažu, kuris puikiai derėjo su spalvingais laisvalaikio drabužiais. Pasak prekinio ženklo autorių, šie drabužiai pabrėžia išskirtinumą.

„Dizainas – išskirtinis, jo nesupainiosi su jokiu kitu, todėl ir fotosesijai buvo pasirinkti išskirtiniai modeliai, kurie atskleistų „Voo-Doo“ dvasią. Tai ne tik laisvalaikio drabužiai, tai gyvenimo būdas žmonių, gyvenančių miesto ritmu, vertinančių kokybę ir patogumą“, – sakė dizaineriai.

„Voo-Doo“ prekės ženklas išsiskiria tuo, kad laisvalaikio drabužius galima susikomplektuoti patiems: modelius galima išsirinkti iš kelių variantų, su spalvomis ir formomis bus galima improvizuoti ir derinti pagal savo poreikius. Tai unikali galimybė išsiskirti ir dėvėti tai, kas labiausiai atitinka gyvenimo būdą.

„Unikali „Voo-Doo“ koncepcija leidžia susikurti individualų įvaizdį, savarankiškai pasirenkant spalvas ir modelį. Mažai tikėtina sutikti praeivį su identišku drabužiu. Tai unikalūs drabužiai, atspindintys individualumą, bet tuo pačiu suburiantys „Voo-Doo fanus“ į vieną bendruomenę, į „Voo-doo gentį“ – „miesto gentį“, – sakė prekinio ženklo kūrėjai.

„Voo-Doo“ nuotr./Karolina Toleikytė

Prekinio ženklo kūrėjai teigė, kad fotosesija norėjo atskleisti teigiamą voodoo pusę – išskirtinumą, mistiškumą, ir susieti tai su drabužių koncepcija, kuri pritaikyta laisvam, aktyviai gyvenančiam miesto žmogui.

Fotosesijoje nevengta drąsių sprendimų – K.Toleikytei teko pozuoti su tikra gyvūno kaukole, kurią modelis laikė tarp kojų. Įspūdingos šukuosenos ir nekasdienis makiažas tik sustiprino mistišką atmosferą.

„Voo-Doo“ nuotr./„Voo-Doo“ fotosesija


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar manote, jog teisingai pasirinkote nepriklausomą elektros tiekėją?