Kokios yra automobilių nuomos sąlygos Ispanijoje?

2023-10-25, Pranešimas spaudai
Asociatyvi pexels.com nuotr.
Asociatyvi pexels.com nuotr.
Pavyzdžiui, automobilio nuoma Ispanijos sostinėje Madride yra galima tada, kai apie savo pageidavimą pranešate Lietuvoje įsikūrusiems tarpininkams, kurie palaiko ryšį su automobilių nuoma užsiimančiomis agentūromis Ispanijoje. Jų galima rasti pačiame Madrido oro uoste, todėl labai patogu atvykus pasiimti automobilį, o išvykstant jį grąžinti.

Nuo ko priklauso trumpalaikės automobilio nuomos kaina?

Trumpalaikės automobilių nuomos paslaugos kaina priklauso nuo daugelio dalykų – sezono, rezervacijos trukmės, nuomojamos mašinos modelio ir papildomų paslaugų, jei tokių pageidaujama. Jei kelionę į Madridą pasirinksite ne per patį didžiausią vasaros piką, tada galite tikėtis mažesnės nuomos kainos.

Įprastai automobilį galima išsinuomoti vienai arba kelioms paroms, savaitei arba mėnesiui. Kuo ilgesnį laiko tarpą tęsiasi nuoma, tuo mažesnė yra vienos paros kaina. O mažesnių standartinės ar ekonominės klasės mašinų nuoma irgi kainuoja mažiau, nei didesnių ir prabangių. Prie papildomų paslaugų yra priskiriama papildomo vairuotojo, vaikiškos automobilinės kėdutės, navigacijos įrangos nuoma.

Ką geriau rinktis – užstatą ar papildomo draudimo paslaugą?

Patogiausia mašiną nuomotis tada, kai kartu su užstatu dar pasinaudojama papildomu draudimu, kuris sumažina atsakomybę už galimus nemalonius nutikimus kelionėje, o paties užstato suma sumažinama. Geriausia papildomą draudimą užsisakyti pačioje nuomos paslaugas teikiančioje įmonėje.

Ką reikia pirmiausiai padaryti prieš keliaujant į Madrido centrą?

Pirmiausiai reikia įsidėmėti tai, kad tikrai neverta brautis į Madrido centrą piko valandomis, nes tada tikrai neišvengsite spūsčių. Be to, verta iš anksto pasirūpinti informacija apie tai, kur Ispanijos sostinės centre yra mašinų stovėjimo aikštelės, kad kurioje nors iš jų palikę nuomotą automobilį galėtumėte leistis pėsčiomis pasivaikščioti po žymiausias miesto vietas.

Ką įdomaus galima pamatyti Madride?

Tarp žymiausių Ispanijos sostinės vietų – tai Madrido karališkieji rūmai, kurie yra karališkosios šeimos rezidencija. Ispanijos sostinė dar garsėja muziejų gausa. Meno mėgėjams čia yra tikras rojus. Jau vien nuo architektūros prašmatnumo kvapą gniaužia. O kur dar žvilgančios įvairių rūmų ir parodų salės, kuriose akys raibsta nuo pasaulinio lygio menininkų kūrinių ekspozicijų. Šis miestas yra pilnas parkų ir aikščių, kurių visų net per kelias dienas neapeisi. Tad tikrai yra verta jame apsilankyti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!