"Pamario aidas" - 250 koncertų ir "Sidabrinės nendrės" premija

2010-03-13, Stasys BIELSKIS

Šilutės kultūros ir pramogų centro salė, minint jubiliejines - dvidešimtąsias - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines, kaip niekada buvo perpildyta. Svarbiausiu minėjimo akcentu, kaip jau įprasta tokia proga 15 metų, šiemet vėl buvo "Sidabrinės nendrės" laureato pagerbimas.

Šiais metais "Sidabrinės nendrės" premija paskirta Šilutės politinių kalinių ir tremtinių mišriam chorui "Pamario aidas", kuriam vadovauja Vytautas Jovaiša ir Nijolė Sniečkuvienė.

Šis choras tokio puikaus įvertinimo sulaukė už ilgametę visuomeninę veiklą ir Šilutės krašto garsinimą įvairiuose chorinės dainos renginiuose.

"Choras susikūrė 1993 m. vasario 28 dieną. Jame dainuoja 40 garbingo amžiaus moterų ir vyrų. Nuo pat pirmųjų choro įsikūrimo dienų dainuoja Zinaida Vaicekauskienė, Ada Bružienė, Antanas Mitkus, Juozas Maziliauskas, Modestas Vilkas, Albinas Lukošius ir kt.  "Pamario aidas" yra surengęs 250 koncertų, iš viso esame išmokę ir padainavę 167 kūrinius", - teigė vienas iš choro vadovų V.Jovaiša išskirtiniame interviu "Šilokarčemai".

Išsamiau skaitykite kovo 16 d. "Šilokarčemos" laikraštyje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?