Antradienio horoskopas – kovo 31 d.

2015-03-31, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Pienių laukas
Fotolia nuotr. / Pienių laukas

Kokiomis nuotaikomis kupini pasitiksime paskutinę kovo dieną?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Norėsite visaip save pradžiuginti ir tam negailėsite nei laiko, nei energijos. Belūkuriuodami malonių akimirkų sau, kelias jų pasiūlykite kitiems. O tai jums pavyks, nes būsite kūrybiški, išradingi ir žaismingi. Be to, turėsite šaunų pagalbininką, Merkurijų, kuris nuo šios dienos įsikūręs jūsų ženkle padės jums skelbti savo žinią pasauliui.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šilumos ir jaukumo stygius jums neleis nusiraminti. Apetito šiems dalykams nenumalšinsite darbu ar daiktais. Nurimsite tik radę užuovėją tarp artimiausiųjų. Tiesa, vakarop jūsų vidinės jėgos susitelks, stiprės. Jūs atrasite savyje energijos bei jums tinkantį būdą svarbiems žygiams atlikti, ypač susijusiems su jausmais, kūryba ar vaikais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien norėsite įrodyti visiems, kad bendravimo fronte esate patys šauniausi ir gebate visur suspėti. Na, o kai vis dėl to pavėluosite, nekaltinkite nieko. Verčiau kliaukitės savo komanda ir už mažas klaideles jos narių neteiskite. Vakare kažką svarbaus įvykdysite dėl savo šeimos. Deja, jūsų nuopelnai bus nepelnytai nepastebėti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki šio dienos vakaro plaukimas pasroviui duotų daugiau rezultatų nei visokiausi bandymai ką nors pralenkti ar ko nors iki šiol nepasiekto pasiekti (kas jums gali būti svarbu). Verčiau tęskite, kas pradėta, toli nesižvalgydami, ypač po parduotuvių vitrinas ar lentynas. Dienos pabaigoje įvykęs pokalbis su draugu leis atlikti kai ką jums reikšmingo.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien leisite sau daugiau nei kiti ir nepraleisite progos kiekvienam įrodyti, kad jums dėmesio ir pagarbos reikia daugiau nei kitiems. To sieksite įvairiais būdais. Bet kuriuo atveju, iki vakaro nepersistenkite. Atėjus tamsiajam paros metui galėsite atlikti kažką konkretaus, kas turės įtakos jūsų materialinei padėčiai. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Rinksitės nuošalesnę vietą ar į akis nekrentančius veiksmus savo planams įgyvendinti. Nesuklysite dažniau pasvajodami nei ryždamiesi tam, kas jums neįprasta. Vakare bus progų ir priežasčių atsiskleisti. Tai jums bus lengva, nes tam turėsite tikslą, žinių, vilties, noro save išreikšti, tinkamas aplinkybes ir konkrečių priemonių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums bus reikalinga komanda, kuria kartais per daug didžiuositės ir dažniausiai per daug pasitikėsite. Kitomis dienomis tai būtų nuostabi alternatyva, tik ne šį antradienį. Todėl nesuklysite, jei užuot ėmęsi aktyvių veiksmų, tiesiog gerai leisite laiką kartu dirbdami. Vakare bus tinkamos sąlygos kai ką svarbaus sužinoti.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Siekite atlikti šį tą reikšmingo, kad neliktumėte nepastebėti. Ypač reikės dėmesio iš kolegų ir vadovybės. Jūsų noras suprantamas, bet kuo labiau veršitės pirmyn, tuo daugiau klaidų padarysite. Todėl į priekį judėkite mažais žingsneliais. Vakare bus galima atlikti didesnius darbus, jei ryšitės ne individualiems, o komandiniams veiksmams.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien nepasitenkinsite mažais dalykais ir mažais jų kiekiais, todėl visko, ko jums reikia, semsite nesikuklindami. Jei nerizikuosite tuo, ką jau turite, nieko neprarasite, o stebinsite visus pasitikėjimu savimi ir savo jėgomis. Tiesa, jūsų energijos vakare labiausiai reikės buities ar sveikatos problemoms išspręsti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ieškosite dar iki šiol neišbandytų priemonių save įtvirtinti ir neakivaizdžiu būdu bandysite kažkam įrodyti, kad esate ne iš kelmo spirti. Tačiau tik pasitikėdami kitais ir priimdami jų siūlomą pagalbą, tapsite stiprūs. Dar daugiau energijos suteiks gebėjimas džiaugtis, todėl vakare pravartu būtų kai ką atlikti dėl savo laimės ar dėl mažųjų savo džiaugsmų. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Konkurencijos per dieną netrūks, dėl kurios nebus saldu bendrauti su antrąja puse ar partneriais darbe. Prisipažinkite, kad tokiu būdu siekiate dėmesio ir įvertinimo. O gal patys galite duoti jo tiems, kurie jums svarbūs. Vakare lengviau nei įprastai išsispręs kažkoks namų galvosūkis, jei, žinoma, netingėsite ieškodami sprendimų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien sieksite visiems įrodyti, kiek daug galite padaryti, tačiau klaidos iki vakaro lengvai įsivels ir nebus įmanoma suprasti, kodėl taip nutiko ir kaip tai pataisyti. Todėl neskubėkite merkti kojų į tuos vandenis, kurių dar nepažįstate. Vakare ne pro šalį būtų pasikalbėti su artimu žmogumi ir dėl kažko su juo ar ja susitarti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?