Sprendimas palies daugiabučių namų gyventojus

2023-10-30
Galiojančių ir siūlomų nustatyti maksimalių tarifų su PVM palyginimas (namas be išskirtinių techninės priežiūros ypatumų):
Galiojančių ir siūlomų nustatyti maksimalių tarifų su PVM palyginimas (namas be išskirtinių techninės priežiūros ypatumų):
Spalio 26 d. bus nustatyti nauji daugiabučių gyvenamųjų namų maksimalūs techninės priežiūros tarifai, kad jie atitiktų šiuo metu galiojančias darbo užmokesčio sąnaudas statyboje.

Šio klausimo sprendime tašką padės Šilutės rajono savivaldybės taryba.

Dar 2018 m. į tarifų skaičiavimus buvo įtrauktas metinis valandinis atlygis statyboje 8,00 Eur/val., o 2023 m. II ketvirtį jis jau buvo 10,91 Eur/val., todėl siūloma nustatyti perskaičiuotus pagal metodiką naujus tarifus. Be to, perskaičiuoti maksimalius techninės priežiūros tarifus yra pateikę prašymus bendrojo naudojimo objektų administratoriai UAB „Mano būstas Vakarai“ ir UAB „In domu“.


Straipsnio komentarai

Absurdas,2023-10-30
kuri sugebejo sumastyti savivaldybes taloniniai: kuo didesnis pastatas, tuo brangesnes administravimo sanaudos standartiniam bustui. Lygtai administratoriai diena-nakti mina pedalus ir vaiksto po butus. Nezinia, kaip kitur, bet Siluteje jie senai prakeikti uz besaiki lupikavima. Kol gali ir prilenda, lupa piniga ir strateguoja renovacijas. Poto, nors tvanas....
....
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar norėtumėte čiuožyklos miesto centre?