Jau greit naujose patalpose įsikurs trys vaikų globos namų šeimynos

2015-04-01, Stasys BIELSKIS
Savivaldybės vadovai ir vaikų globos namų direktorė E. Pūtienė bei pavaduotoja V. Rimašauskienė penktadienį apžiūrėjo jau beveik baigtą įrengti būsimą pastarosios įstaigos pastatą.
Savivaldybės vadovai ir vaikų globos namų direktorė E. Pūtienė bei pavaduotoja V. Rimašauskienė penktadienį apžiūrėjo jau beveik baigtą įrengti būsimą pastarosios įstaigos pastatą.

Praėjusį penktadienį, kovo 27-ąją, Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis pakvietė „Šilokarčemos“ žurnalistą kartu apžiūrėti baigiamą rekonstruoti buvusį Pagėgių vaikų lopšelio-darželio pastatą, kuriame netrukus įsikurs trys vaikų globos namų šeimynos.

Apžiūrėti statybininkų atliktų darbų važiavome kartu su Savivaldybės administracijos direktore Dainora Butvydiene ir Ūkio skyriaus vedėju Vladu Baubkumi bei Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėju Petru Kuzmarskiu. Prie naujojo pastato mūsų jau laukė Pagėgių vaikų globos namų direktorė Elena Pūtienė ir jos pavaduotoja Virginija Rimašauskienė.

Meras V. Komskis sakė, kad vaikų lopšelio-darželio rekonstrukcija buvo pradėta jau gana seniai – 2007 metais. 2008-aisiais buvo gauta 1 mln. 200 tūkst. litų (beveik 348 tūkst. eurų). Pernai iš valstybės gauta dar 2 mln. 700 tūkst. litų (782 tūkst. eurų), ir tų pinigų pilnai pakako statybos darbams atlikti. Šalia vieno triaukščio pastato buvo pastatyti dar du tokie pat statiniai.

Vaikų lopšelio-darželio auklėtiniai jau senokai yra išsikraustę į Pagėgių vaikų globos namų patalpas.

Pastarosios įstaigos direktorė E. Pūtienė pasakojo, kad naujajame pastate įsikurs trys globos namų šeimynos po aštuonis–devynis vaikus.

„Patalpos įrengtos pagal visus reikalavimus, berniukams ir mergaitėms yra atskiri tualetai. Šeimynose yra miegamieji, kuriuose - po dvi–tris lovas, virtuvėlė vaikams savarankiškai maitintis, įvairiausi sandėliukai. Trečiame aukšte jau baigiamas įrengti užimtumo kambarys, kur vaikai galės žaisti kompiuteriais, ruošti pamokas, bendrauti su socialine darbuotoja. Pastato aplinka ir žaidimų aikštelės jau yra sutvarkytos, dar iš vaikų globos anų šiek tiek atsivešime. Užsisakėme iš Nomedos akcijos naują pavėsinę. Dabar dar laukiame užsisakytų baldų ir buitinės technikos“, - pasakojo E. Pūtienė, pasidžiaugdama, kad įkurtuvės jau nebe toli – tikriausiai gegužės mėnesį.


Foto galerija

Savivaldybės vadovai ir vaikų globos namų direktorė E. Pūtienė bei pavaduotoja V. Rimašauskienė penktadienį apžiūrėjo jau beveik baigtą įrengti būsimą pastarosios įstaigos pastatą.Trečiame aukšte bus erdvus užimtumo kambarys.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!