Šilutės lengvaatlečiai nepasikuklino

2015-03-31, „Šilokarčemos“ informacija
M. Lidžius, B. Kalvaitytė, K. Jašauskaitė, J. Tubutis, G. Vytuvytė, A. Bendžius, J. Rudytė, J. Šertvytytė.
M. Lidžius, B. Kalvaitytė, K. Jašauskaitė, J. Tubutis, G. Vytuvytė, A. Bendžius, J. Rudytė, J. Šertvytytė.

Antradienį ir trečiadienį Klaipėdoje vyko vaikų, jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos finalinės „Žemaitijos taurės" varžybos, kuriose Šilutės lengvaatlečiai išties nepasikuklino ir iškovojo ne vieną prizinę vietą. Vaikai dėl gražuolių taurių varžėsi keturiuose, o jauniai ir jaunučiai — trijuose etapuose.  Etapų rezultatų taškai buvo sumuojami, todėl stengtis reikėjo visose „Žemaitijos taurės” varžybose.

 

Vaikų amžiaus grupėje šeštokai Justas Budrikas ir Osvaldas Guščius iškovojo net po dvi taures: Justas buvo pirmas bėgdamas 600 m ir 200 m, o Osvaldas – nepralenkiamas bėgant 60 m, šuolyje į tolį iškovojo antrą vietą. Penktokė Gerda Bartkutė nepaliko varžovėms jokių vilčių 600 m bėgime ir į viršų kėlė pirmos vietos taurę.

Jaunutis Aurimas Bendžius taip pat iškovojo dvi pirmų vietų taures bėgdamas 1000 m ir 300 m. Trišuolyje lyderė buvo Kristina Jašauskaitė, o trečiąją vietą iškovojo Beatričė Kalvaitytė. Pirmos vietos taurę iškovojo ir Martynas Lidžius, bėgęs 60 m su barjerais. Jurgita Rudytė iškovojo antros vietos rutulio stūmime ir trečios vietos 60 m bėgime taures.

Jaunių grupėje 60 m greičiausiai bėgo Giedrė Vytuvytė, o trišuolyje ji iškovojo antrąją vietą.  Justė Šertvytytė rutulio stūmimo rungtyje iškovojo I vietos taurę, o treniruočių draugas Jokūbas Tubutis tik po atkaklios kovos su Klaipėdos varžovu 1000 m  distancijoje „išplėšė” pirmąją vietą ir  taurę, kuria labai džiaugėsi ne tik trenerė, bet ir visa komanda.

 


Foto galerija

J. Budrikas ir O. Guščius.M. Lidžius, B. Kalvaitytė, K. Jašauskaitė, J. Tubutis, G. Vytuvytė, A. Bendžius, J. Rudytė, J. Šertvytytė.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?