„Pamarys“ patyrė pralaimėjimą

2015-03-31, „Šilokarčemos“ informacija
Šilutiškės krepšininkės antrąkart patyrė pralaimėjimą prieš Vilniaus universiteto komandą.
Šilutiškės krepšininkės antrąkart patyrė pralaimėjimą prieš Vilniaus universiteto komandą.
Savaitgalį „Pamario" krepšinio komandos krepšininkės sutiko Vilniaus universiteto komandą. Dar pirmajame susitikime tarp Vilniaus universiteto studenčių ir „Pamario“ merginų užtikrintą pergalę šventė vilnietės, tad ir  šįkart jos bandė pakartoti puikų pasirodymą, tik jau  varžovių aikštėje.

Panašu, kad studenčių pasitikėjimas savo jėgomis persikėlė ir į šeštadienio rungtynes. „VU“ merginos susitikimą pradėjo užtikrintai ir jau po pirmųjų dešimties minučių žengė priekyje 11:20. Nors aikštės šeimininkės pristabdė varžovių puolimo mašiną antrajame ketvirtyje, tačiau sėkmingai po ilgosios pertraukos žaidusios vilnietės spurtavo. Jos susikrovė užtikrintą 24 taškų persvarą, kurios sumažinti per likusį laiką jau nebepavyko. Antrą kartą iš eilės studentės šventė pergalę prieš šilutiškes rezultatu 52:76.

Šilutės komandoje tik dviem krepšininkėms pavyko peržengti dviženklią taškų ribą. Agnė Stančiauskaitė surinko 10 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, o Renata Radišauskaitė  pridėjo 16 taškų ir perėmė 5 kamuolius.

 

                      

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!