Eljotas turi daug užsibrėžtų tikslų garsinti mūsų kraštą pasaulyje

2023-11-13

Šių metų lapkričio 1 dieną Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Abu Dhabyje, startavo 10 dienų trunkantis Pasaulio Brazilian Jiu-Jitsu Čempionatas, į kurį atvyko geriausi imtynininkai iš viso pasaulio. Tarp jų yra ir pamario krašto auksinis berniukas Eljotas Zaremba. 

Pirmąją varžybų dieną, kaip jau antrus metus iš eilės, Eljotas lipo ant podiumo ABU DHABI WORLD JIU-JITSU CHAMPIONSHIP 2023 ir vėl garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje.

Šiais metais Eljotas Zaremba (gimęs 2017 m.) Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykstančiame Brazilian Jiu-Jitsu pasaulio čempionate, svorio kategorijoje iki 23 kg, 2017/2016 metų vaikų grupėje, Pilkas Diržas,  užėmė antrą vietą ir buvo per plauką nuo aukso.  

Iki finalinės kovos viskas klostėsi puikiai, tačiau finale po kelių nesėkmingų bandymų atlikti skausmingą veiksmą teko nusileisti taškais 0:3 priešininkui iš Kazachstano Arsen Berik (2016 m.) iš ARMJJ INTERNATIONAL TEAM. Mažylis atstovavo MASCARENHAS Brazilian Jiu-Jitsu klubui iš Klaipėdos, kuriam vadovauja profesorius Iran Mascarenhas. 

Eljotas Zaremba prieš šias varžybas papildomai treniravosi Chabibo Nurmagomedovo imtynių salėje „Khabib Gym UAE“ (Jungtiniuose Arabų Emyratuose), kur buvo šiltai priimtas pačių geriausių trenerių pasaulyje.  

Eljotas yra jau labai gerai žinomas pasaulyje tarp Brazilian Jiu-Jitsu sportininkų, trenerių ir pačių federacijų, nes jau turi labai didelių laimėjimų beveik visoje Europoje, Amerikoje ir pačiuose Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Šitų varžybų rengėjų - UAE Jiu-Jitsu Federacijos - žiniasklaidos atstovai 

nuo pat svėrimų iki podiumo Eljotą lydėjo su kameromis. Tai rodo, jog mažylis yra aukšto meistriškumo Brazilian Jiu-Jitsu kovotojas. Tikimasi, kad Nevaza Jiu-Jitsu, kaip sporto šaka, bus įtraukta į olimpines žaidynes. 

Kitos varžybos, kuriose dalyvaus Eljotas, bus European Kids IBJJF Jiu-Jitsu Championship 2023 Dubline. 

Kitais metais, 2024-aisiais, yra nemažai užsibrėžtų tikslų, kuriuos įgyvendinti be rėmėjų bus tiesiog neįmanoma. Tad kitų metų varžyboms ieškoma rėmėjų, kurie norėtų prisidėti prie Eljoto projekto „Mažais žingsniais didelių pergalių link“. 

Norintys ir galintys paremti Eljotą visada gali tai padaryti:

#PayPal laisvalaikissiluteje@gmail.com

#Swedbank

VšĮ Laisvalaikis Šilutėje

IBAN code: 305222520

ACCOUNT code: LT337300010159757395 (AB Swedbankas)

Paskirtis/Purpose: parama Eljotui Zarembai


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!