Policijos pareigūnai skyrė ypatingą dėmesį neblaivių vairuotojų kontrolei

2023-11-13, Tauragės AVPK informacija

Policijos pareigūnai gerindami eismo saugumą ir mažindami daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, 2023 m. lapkričio 1-4 d. vykdė sustiprintą eismo dalyvių kontrolę. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas neblaivių vairuotojų kontrolei. Taip pat pareigūnai stebėjo, kaip eismo dalyviai dėvi atšvaitus bei šviesą atspindinčius elementus tamsiuoju paros metu.

Priemonės metu policijos pareigūnai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje nustatė 4 neblaivius automobilių vairuotojus (Šilutė – 2, Tauragė – 1, Šilalė – 1) bei užfiksavo 67 Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Pareigūnai užfiksavo ir 8 neblaivius dviratininkus (Tauragė – 3, Šilutė – 2, Šilalė – 2, Pagėgių savivaldybė - 1). Vienam iš jų girtumas viršijo 2,42 promiles. Šis, Šilalės miesto keliu važiavęs dviratininkas, gim. 1974 m., nedėvėjo ir šviesą atspindinčios liemenės bei nesegėjo atšvaitų.

Policijos pareigūnai pastebi, kad vis dar gana daug žmonių nesegi atšvaitų. Esame tikri, kad daugelis žmonių turi atšvaitus, tačiau ne visi juos naudoja.

Primename, kad atšvaitas yra efektyvi eismo dalyvio saugos priemonė, padedanti būti pastebėtiems laiku ir išvengti skaudžių nelaimių.

Norime paskatinti žmones būti atsakingais eismo dalyviais, todėl raginame gyventojus nesėsti už automobilio vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims.

Būkite ypač atsargūs tamsoje!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!