Tragedija šeimoje: vyras užmušė žmoną, o po to nusižudė ir pats

2023-11-21
„Šilokarčemos“ nuotr.
„Šilokarčemos“ nuotr.
Vėlų sekmadienio vakarą Pagėgių sav. buvo rasta nužudyta moteris, o avarijoje žuvo įtariamasis.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos departamentas pateikė duomenis, kad lapkričio 19 d., apie 22 val. 35 min., Vilkyškių mstl., namuose, rastas mirusios moters (gim. 1965 m.) kūnas su daugybinėmis smurto žymėmis.

Įtariamasis nusikaltimo padarymu – nužudytosios vyras (gim. 1959 m.). Šio kūnas rastas po eismo įvykio Pagėgių sav. lapkričio 19 d., apie 21 val. 30 min. Todėl pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 129 str. 2 d. 3 p. (nužudė savo artimąjį giminaitį ar šeimos narį).

Pirminiais duomenimis, apie 21 val. 30 min. Pagėgių sav., kelio Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda 129-ame km, automobilis „Chevrolet Captiva“, vairuojamas vyro (gim. 1959 m.), nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į pakelės medį. Per eismo įvykį žuvo vairuotojas. Įtariama, kad vyras mirtinai susižalojo pats. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Vyrą iš sudaužyto automobilio vadavo ugniagesiai-gelbėtojai. Panaudojus hidraulinę įrangą, žmogus be gyvybės požymių buvo išlaisvintas.

Po avarijos negyvą moterį rado pareigūnai, kurie, žuvus vyriškiui, apie nelaimę bandė pranešti telefonu jo žmonai. Tačiau į skambučius moteris neatsiliepė, todėl buvo nuvykta į namus, kur ir buvo aptiktas kraupus vaizdas – nužudyta moteris, kurios kūnas su daugybinėmis smurto žymėmis.

Į teisėsaugos akiratį šeima nebuvo papuolusi - nei vienas, nei kitas nebuvo teisti, nėra buvę smurto atvejų. „Neatmetama versija, kad vyras, nužudęs žmoną, galėjo pasitraukti iš gyvenimo sukeldamas eismo įvykį, per kurį pats ir žuvo, bet ši versija paaiškės tyrimo metu, po ekspertų išvadų“, – sakė Tauragės AVPK Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė.

 

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos

Jei reikia skubios pagalbos Skambinkite pagalbos telefonu 112

Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam www.tuesi.lt

Jei patyrėte smurtą www.epolicija.lt Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu www.klausau.lt Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba www.pagalbavaikams.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?