Paminėta Pasaulinė diena žuvusiesiems eismo įvykiuose atminti

2023-11-22, Tauragės AVPK informacija

Sekmadienį, lapkričio 19 d., prisiminėme visus, kurie beprasmiškai žuvo ir buvo sužeisti keliuose.

10.00 val. Šilutės Šv. Kryžiaus bažnyčioje kapelionas Remigijus Saunorius aukojo Šv. Mišias už žuvusiuosius eismo įvykiuose.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai taip pat meldėsi ir už tarnyboje žuvusius policijos pareigūnus - Tomą Srūgį, Bronislovą Kaktą, Svajūną Girskį. Po Mišių policijos pareigūnai aplankė žuvusių kolegų amžinojo poilsio vietas.

Šios atmintinos dienos tikslas buvo atkreipti visuomenės dėmesį į kiekvieno asmeninę atsakomybę už savo elgesį kelyje, Kelių eismo taisyklių laikymąsi, siekiant išvengti ar sumažinti beprasmių aukų skaičių.

Nuo 2023 m. sausio 1 d. iki lapkričio 19 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje įvyko 91 eismo įvykis, kuriuose buvo sužeisti 99 žmonės, žuvo 7.

Daug eismo įvykių įvyksta dėl neblaivių vairuotojų kaltės. Vairuotojai nesugeba įvertinti realios eismo situacijos, viršija greitį, nepaiso kelių ženklų, šviesoforo signalų.

Raginame visus būti drausmingais eismo dalyviais, saugoti vienas kitą kelyje.

Prašome tėvelių kas rytą priminti savo vaikams pagrindines kelių eismo taisykles, rodyti jiems pavyzdį kaip reikia saugiai elgtis gatvėje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?